Az Ambri-Piottával döntőzik a Fehérvár

   

Az NLA-s együttes magabiztosan verte az EIHL-est, a svájciak 5-0-ra győztek.

Az  Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna második elődöntőjében a svájci liga tizedik helyezettje nem sok esélyt adott a brit bajnokság alapszakasz-3. helyét elérő Sheffield Steelersnek. Az angolok foghíjas kerettel érkeztek, cserekapusként Ágoston Olivért nevezték, továbbá öt védővel álltak ki. A svájciaknál nem játszott két korábbi NHL-es támadó, a koreai-amerikai Richard Park, illetve Jason Williams. Viszont száz szurkoló is elkísérte a quintóiakat, akik végig kiválóan szurkoltak.

Láthatták, ahogyan Marc Reichert duplájával, illetve Maxim NoreauLukas Lhotak és Elias Bianchi egy-egy góljával 5-0-ra verték a Sheffieldet, az NHL-ben is megfordult Nolan Schaefer shutoutnak örülhetett. Ezzel eldőlt, vasárnap 14.30-tól Olimpija Ljubjana?Sheffield Steelers bronzmeccset, míg 17.30-tól Fehérvár?Ambri-Piotta döntőt rendeznek Székesfehérváron.

Augusztus 9-től négy héten át több mint 50 mérkőzésen izgulhatnak a MOL Liga és a Fehérvár rajongói.

2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky?Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19?HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky?SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)?UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)?Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)?Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)?HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)(Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)?Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 15.00: HC Nové Zámky?SAPA Fehérvár AV19 3-5 (1-2, 1-1, 1-2) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)?Dab.Docler 4-9 (0-4, 1-2, 3-3) (Katowice)
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)?Miskolc 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) (Eperjes)
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)?UTE 5-1 (1-0, 1-1, 3-0) (Szenice)
2013.08.16., 18.30: Corona Brassó?Rosenborg (NOR) 4-9 (0-4, 3-2, 1-3) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)?HSC Csíkszereda 5-1 (3-1, 2-0, 0-0) (Poprád)
2013.08.17., 15.00: Rosenborg (NOR)?SAPA Fehérvár AV19 0-6 (0-4, 0-0, 0-2) (Brassó)
2013.08.17., 18.30: Corona Brassó?HC Nové Zámky 3-2 (0-1, 1-0, 2-1) (Brassó)
2013.08.18., 13.30: Rosenborg (NOR)?HC Nové Zámky 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: Corona Brassó?SAPA Fehérvár AV19 3-6 (0-1, 2-3, 1-2) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)?HSC Csíkszereda 4-5 (2-1, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1) (Poprád)
2013.08.20., 17.00: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)?HSC Csíkszereda 6-2 (1-0, 2-0, 3-2) (Nagymihály)
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)?UTE 2-0 (0-0, 1-0, 1-0) (Gyetva)
2013.08.22., 18.00: HC Nové Zámky?Slovakia Orange U20 (SVK-1.)  3-4 (1-0, 0-1, 2-3) (Érsekújvár)
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)?FTC 3-0 (1-0, 0-0, 2-0) (Nagyszombat)
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)?SHK 37 Piestany (SVK) 5-2 (Dunaújváros)
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler?Cracovia Krakow (POL) 3-1 (3-1, 0-0, 0-0) (Dunaújváros)
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)?UTE 8-2 (5-1, 2-1, 1-0) (Nagytapolcsány)
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)?KH Sanok (POL-1.) 1-4 (Miskolc)
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék?SAPA Fehérvár AV19 3-8 (1-3, 0-2, 2-3) (Miskolc)
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)?Cracovia Krakow (POL) 2-1 bü. (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 1-0) (Dunaújváros)
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)?HC Nové Zámky 4-3 (2-0, 2-0, 0-3) (Hodonín)
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler?Bietigheim Steelers (GER-2.) 3-4 (1-1, 1-2, 1-1) (Dunaújváros)
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19?MsHK Zilina (SVK-1.) 2-0 (Miskolc)
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék?KH Sanok (POL-1.) 2-4 (0-0, 1-1, 1-3) (Miskolc)
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)?Cracovia Krakow (POL)  7-3 (Dunaújváros)
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)?SAPA Fehérvár AV19 2-1 (0-0, 1-0, 1-1) (Miskolc)
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)?UTE 3-7 (1-1, 0-4, 2-2) (Léva)
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler?SHK 37 Piestany (SVK) 2-1 (0-1, 1-0, 1-0) (Dunaújváros)
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék?MsHK Zilina (SVK-1.) 5-2 (1-2, 3-0, 1-0) (Miskolc)
2013.08.27., 17.00: MSHK Prievidza (SVK-2.)?FTC 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Privigye)
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)?HC Nové Zámky 2-8 (1-1, 1-3, 0-4) (Nagytapolcsány)
2013.08.29., 11:30: FTC?Patriot (MHL) 3-5 (1-0, 1-1, 1-4) (Pesterzsébet)
2013.08.29., 17:45: Maribor (INL)?UTE 2-6 (1-2, 1-1, 0-3) (Maribor)
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)?Dab.Docler 5-0 (0-0, 3-0, 2-0) (Pöstyén)
2013.08.30., 17:30: HK Levice (SVK-3.)?UTE 0-8 (0-1, 0-3, 0-4) (Léva)
2013.08.30., 19:00: Patriot (MHL)?Ifj. Ocskay Gábor JA (U20) 4-2 (0-0, 0-2, 4-0) (Megyeri út)
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)?Miskolc 7-6 b. (3-1, 1-3, 2-2, 1-0) (Bártfa)
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19?Olimpija Ljubljana 4-1 (1-0, 2-1, 1-0) (Székesfehérvár)
2013.08.31., 16:30: Patriot (MHL)?UTE 4-2 (1-0, 2-2, 1-0) (Megyeri út)
2013.08.31., 18.30: HC Ambri-Piotta (SUI)?Sheffield Steelers (GBR) 5-0 (2-0, 1-0, 2-0) (Székesfehérvár)
2013.09.01., 14.30: Olimpija Ljubljana?Sheffield Steelers (GBR) 2-3 b. (0-0, 0-1, 2-1, 0-0, 0-0) (Székesfehérvár)
2013.09.01., 17.30: SAPA Fehérvár AV19?HC Ambri-Piotta (SUI), Székesfehérvár
2013.09.03., 18:00: Miskolc?HC 46 Bardejov (SVK-2.), Miskolc

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 7-6ÉLŐ
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
AL 20:00 DBFFTC 
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
AL 20:30 ETOWRM 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
AL 19:00 SPCDBF 
AL 21:00 ETOSZG 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum