Ez lesz a kanadai keret Szocsiban?

 

A TSN 5 bennfentesnek tartott szakértője megtippelte a Szocsiba utazó kanadai keret névsorát.

Nem akárkikről van szó (név szerint Bob McKenzie, Pierre LeBrun, Darren Dreger, Ray Ferraro és James Duthie), olyan szakírókról, akik közel vannak a tűzhöz, általában közelről figyelik és ismerik az eseményeket, a napokban zajló edzőtáborból is a helyszínről tudósítottak. Ettől természetesen még tévedhetnek, de véleményükre érdemes odafigyelni.

Ők az edzések és a háttérbeszélgetések alapján a következő utazó névsorra szavaztak. Ez persze csak játék, majd jól összevetjük a valósággal.

Kapusok (erősorrendben):
Roberto Luongo
Carey Price
Mike Smith

Hátvédpárok:
Duncan Keith, Drew Doughty
Marc Staal, Shea Weber
Jay Bouwmeester, Alex Pietrangelo
Dan Boyle, P.K. Subban

Csatárok:
Chris Kunitz, Sidney Crosby, Steven Stamkos
Eric Staal, Jonathan Toews, Rick Nash
Logan Couture, John Tavares, Claude Giroux
Patrick Sharp, Ryan Getzlaf, Jeff Carter
Patrice Bergeron, Martin St. Louis

Canada camp

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS ÉLŐ
MOL 18:00 BEOTIT 1-0ÉLŐ
MOL 18:00 MACUTE 4-0ÉLŐ
EBEL 18:15 AVSVSV 3-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk