Chernomaz a juniorokat edzi

   

Felnőtt válogatottunk szövetségi kapitánya vasárnap délután Budapestre érkezett, hétfő reggel 7-kor megkezdte a magyar U20-as szelekció világbajnoki felkészítését.

Két napon át készül a jégpalotában a juniorválogatott. Szerdán és csütörtökön a szezon első három mérkőzését is lejátssza a csapat, Szlovénia legjobbjai érkeznek vendégségbe. A magyar keret folyamatosan alakul, de nyilvánvalóan sok játékos kap bizonyítási lehetőséget a három mérkőzésen.

Az ifikeretben jól teljesítők közül többeket is hívtak volna, de a múlt heti terhelés miatt sokan fáradtak, a tornákon többen szedtek össze kisebb-nagyobb sérüléseket, ezért végül csak 4-en csatlakoznak kedden a munkába.

Az eredeti juniorkeretből 6-7 játékos hiányzik igazoltan sérülés és iskolai elfoglaltság miatt. A bő keretnek még 3 U20-as tagja van, a külföldön játszó Nagy Krisztián és Sebők Balázs, valamint a súlyos sérülés után lábadozó Erőss Zoltán.

A három mérkőzést a Jégpalotában játsszuk, kezdési időpontok:

augusztus 28., szerda, 09:40: Magyarország–Szlovénia
augusztus 28., szerda, 18:40: Magyarország–Szlovénia
augusztus 29., csütörtök, 10:40: Magyarország–Szlovénia

A juniorválogatott aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Vay Ádám 1994
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dörök Bence 1995 Vasas
Fülöp László 1994 UTE
Garbacz Ádám 1994 UTE
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Lengyel Levente 1995 Fehérvár
Léránt René 1994 FTC
Muzsik Norbert 1994 FTC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Postás Ciprián 1994 Vasas
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Üveges Gábor 1995 Miskolc
Támadók:
Dósa Krisztián 1994 MAC
Frajka Botond 1994 UTE
Gágyor Péter 1994 UTE
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Horváth Bence 1995 La Chaux-de-Fonds (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Mach Márton 1994 MAC
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Pillók Martin 1994 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Róbert 1994 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Sofron Ádám 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szepessy Bálint 1995 DAB
Szepessy Máté 1995 DAB
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Az U18-as keretből meghívottak:

Név Szül. év Csapat
Védők:
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Szabó Pál Krisztián 1996 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

 

Szlovénia is kihirdette utazó keretét:

Kapusok: Zan Us (Triglav), Tomaz Trelc (Olimpija).
Hátvédek: Mihael Potocnik (Triglav), Jure Stan (Jesenice), Blaz Skerjanec (Triglav), Kristjan Cepon (Olimpija), Ales Jeklic (Jesenice), Matic Govejsek (Maribor), Andraz Kompolsek (Olimpija), Jan Lampic (Triglav).
Csatárok: Jaka Podrekar (Jesenice), Aljaz Uduc (Olimpija), Tadej Snoj (Olimpija), Luka Vincec (Maribor), Sebastjan Groselj (Triglav), Klemen Drozg (Olimpija), Vid Jazbec (Jesenice), Adis Alagic (VSV), Matic Snoj (Olimpija), Tim Ograjensek (Celje), Sebastjan Hadzic (Jesenice), Matic Zupanc (Celje).

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk