Chernomaz a juniorokat edzi

   

Felnőtt válogatottunk szövetségi kapitánya vasárnap délután Budapestre érkezett, hétfő reggel 7-kor megkezdte a magyar U20-as szelekció világbajnoki felkészítését.

Két napon át készül a jégpalotában a juniorválogatott. Szerdán és csütörtökön a szezon első három mérkőzését is lejátssza a csapat, Szlovénia legjobbjai érkeznek vendégségbe. A magyar keret folyamatosan alakul, de nyilvánvalóan sok játékos kap bizonyítási lehetőséget a három mérkőzésen.

Az ifikeretben jól teljesítők közül többeket is hívtak volna, de a múlt heti terhelés miatt sokan fáradtak, a tornákon többen szedtek össze kisebb-nagyobb sérüléseket, ezért végül csak 4-en csatlakoznak kedden a munkába.

Az eredeti juniorkeretből 6-7 játékos hiányzik igazoltan sérülés és iskolai elfoglaltság miatt. A bő keretnek még 3 U20-as tagja van, a külföldön játszó Nagy Krisztián és Sebők Balázs, valamint a súlyos sérülés után lábadozó Erőss Zoltán.

A három mérkőzést a Jégpalotában játsszuk, kezdési időpontok:

augusztus 28., szerda, 09:40: Magyarország–Szlovénia
augusztus 28., szerda, 18:40: Magyarország–Szlovénia
augusztus 29., csütörtök, 10:40: Magyarország–Szlovénia

A juniorválogatott aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Vay Ádám 1994
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dörök Bence 1995 Vasas
Fülöp László 1994 UTE
Garbacz Ádám 1994 UTE
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Lengyel Levente 1995 Fehérvár
Léránt René 1994 FTC
Muzsik Norbert 1994 FTC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Postás Ciprián 1994 Vasas
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Üveges Gábor 1995 Miskolc
Támadók:
Dósa Krisztián 1994 MAC
Frajka Botond 1994 UTE
Gágyor Péter 1994 UTE
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Horváth Bence 1995 La Chaux-de-Fonds (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Mach Márton 1994 MAC
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Pillók Martin 1994 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Róbert 1994 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Sofron Ádám 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szepessy Bálint 1995 DAB
Szepessy Máté 1995 DAB
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Az U18-as keretből meghívottak:

Név Szül. év Csapat
Védők:
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Szabó Pál Krisztián 1996 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

 

Szlovénia is kihirdette utazó keretét:

Kapusok: Zan Us (Triglav), Tomaz Trelc (Olimpija).
Hátvédek: Mihael Potocnik (Triglav), Jure Stan (Jesenice), Blaz Skerjanec (Triglav), Kristjan Cepon (Olimpija), Ales Jeklic (Jesenice), Matic Govejsek (Maribor), Andraz Kompolsek (Olimpija), Jan Lampic (Triglav).
Csatárok: Jaka Podrekar (Jesenice), Aljaz Uduc (Olimpija), Tadej Snoj (Olimpija), Luka Vincec (Maribor), Sebastjan Groselj (Triglav), Klemen Drozg (Olimpija), Vid Jazbec (Jesenice), Adis Alagic (VSV), Matic Snoj (Olimpija), Tim Ograjensek (Celje), Sebastjan Hadzic (Jesenice), Matic Zupanc (Celje).

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk