HK Levice–UTE 3-7

   

Megszerezte az áhított első győzelmet az UTE, fölényesen győzte le a lévai csapatot. Nehezen indult be a gépezet, egy harmad után 1-1-re állt a meccs. A második 20 percben nagyobb sebességre kapcsolt a lila-fehér alakulat, ráadásul szinte minden be is jött nekik, így négygólos újpesti előnnyel mentek a felek a második szünetre. A harmadik harmadban örömjáték folyt, mindenki gólt szeretett volna lőni, eközben néha megfeledkeztek a védekezésről is, így ebben a 20 percben mindkét kapuba két gól esett. A vége 7-3, az újpesti gólok közül Dorner, Csanyi és Szirányi egyaránt kettőt vállalt, rajtuk kívül Fekti volt még eredményes.

Augusztus 9-től négy héten át több mint 50 mérkőzésen izgulhatnak a MOL Liga és a Fehérvár rajongói.

2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)(Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 15.00: HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 3-5 (1-2, 1-1, 1-2) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)–Dab.Docler 4-9 (0-4, 1-2, 3-3) (Katowice)
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–Miskolc 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) (Eperjes)
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)–UTE 5-1 (1-0, 1-1, 3-0) (Szenice)
2013.08.16., 18.30: Corona Brassó–Rosenborg (NOR) 4-9 (0-4, 3-2, 1-3) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda 5-1 (3-1, 2-0, 0-0) (Poprád)
2013.08.17., 15.00: Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 0-6 (0-4, 0-0, 0-2) (Brassó)
2013.08.17., 18.30: Corona Brassó–HC Nové Zámky 3-2 (0-1, 1-0, 2-1) (Brassó)
2013.08.18., 13.30: Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 3-6 (0-1, 2-3, 1-2) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 4-5 (2-1, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1) (Poprád)
2013.08.20., 17.00: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 6-2 (1-0, 2-0, 3-2) (Nagymihály)
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE 2-0 (0-0, 1-0, 1-0) (Gyetva)
2013.08.22., 18.00: HC Nové Zámky–Slovakia Orange U20 (SVK-1.)  3-4 (1-0, 0-1, 2-3) (Érsekújvár)
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)–FTC 3-0 (1-0, 0-0, 2-0) (Nagyszombat)
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) 5-2 (Dunaújváros)
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) 3-1 (3-1, 0-0, 0-0) (Dunaújváros)
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE 8-2 (5-1, 2-1, 1-0) (Nagytapolcsány)
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) 1-4 (Miskolc)
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 3-8 (1-3, 0-2, 2-3) (Miskolc)
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) 2-1 bü. (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 1-0) (Dunaújváros)
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky 4-3 (2-0, 2-0, 0-3) (Hodonín)
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) 3-4 (1-1, 1-2, 1-1) (Dunaújváros)
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) 2-0 (Miskolc)
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–KH Sanok (POL-1.) 2-4 (0-0, 1-1, 1-3) (Miskolc)
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros 7-3
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 2-1 (0-0, 1-0, 1-1) (Miskolc)
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)–UTE 3-7 (1-1, 0-4, 2-2) (Léva)
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagytapolcsány
2013.08.27.: MSHK Prievidza (SVK-2.)–FTC, Privigye
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler, Pöstyén
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc, Bártfa
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana, Székesfehérvár
2013.08.31., 18.30: HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR), Székesfehérvár
2013.09.01., 14.30: első napi vesztesek, Székesfehérvár
2013.09.01., 17.30: első napi győztesek, Székesfehérvár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB INFO
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU INFO
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk