Hétvégén jégre lép a női válogatott

 

Két meccset játszunk az eperjesi klubcsapattal, 14 évesek mutatkoznak be a válogatottban.

Pintér Liliék  a Sarisanka Presovval csapnak össze Pesterzsébeten. Augusztus 24-én 13 órától, míg augusztus 25-én 10 órától játszik a magyar női jégkorong-válogatott a szlovák felnőtt bajnokság első feléhez tartozó klubbal. A válogatott nélkülöz több légióst is, többek között a három oroszországi légióst, a tengerentúliakat, Pál Vandát, Molnár Mónikát és Trencsényi Kittit, továbbá a németországi Nagy Orsolyát.

A hétvégén több újoncot is avathat Gömöri Csaba együttese, 1999-ben született játékosok is meghívót kaptak, Horváth Vanessa a nővére, Tifani után a második válogatott lehet a három testvér közül, illetőleg Pál Vanda után egy újabb játékost adhat a Győri ETO Odnoga Lotti személyében.

HUN U18 nok 3

A magyar női válogatott játékoskeret szombaton:

Név Szül. év
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999
Szigeti Ágnes 1990
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Jelena Grkovic 1997
Köles Kata 1996
Szlaby Gyöngyi 1988
Tóth Enikő 1996
Váradi Nikolett 1998
Mezőnyjátékosok:
Csiszér Tímea 1989
Farkas Nikolett 1991
Hegyi Márta 1978
Horváth Tifani 1996
Krivi Krisztina 1996
Lakatos Boglárka 1988
Pártos Réka 1996
Pintér Hanna 1998
Pintér Lili 1996
Somogyi Vivien 1995

És vasárnap:

Név Szül. év
Kapusok:
Németh Anikó 1996
Poltzer Renáta 1997
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Holzer Bernadett  1998
Köles Kata 1996
Németh Bernadett 1996
Odnoga Lotti 1999
Szlaby Gyöngyi 1988
Tóth Enikő 1996
Váradi Nikolett 1998
Mezőnyjátékosok:
Dabasi Réka 1996
Farkas Nikolett 1991
Gottlibet Zóra 1998
Horváth Tifani 1996
Jókai Szilágyi Kinga 1997
Kiss Andrea 1996
Medgyes Dorottya 1996
Pintér Hanna 1998
Pintér Lili 1996
Somogyi Vivien 1995
Szelényi Lilien 1997
Ungár Rebeka 1997

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk