Hétvégén jégre lép a női válogatott

 

Két meccset játszunk az eperjesi klubcsapattal, 14 évesek mutatkoznak be a válogatottban.

Pintér Liliék  a Sarisanka Presovval csapnak össze Pesterzsébeten. Augusztus 24-én 13 órától, míg augusztus 25-én 10 órától játszik a magyar női jégkorong-válogatott a szlovák felnőtt bajnokság első feléhez tartozó klubbal. A válogatott nélkülöz több légióst is, többek között a három oroszországi légióst, a tengerentúliakat, Pál Vandát, Molnár Mónikát és Trencsényi Kittit, továbbá a németországi Nagy Orsolyát.

A hétvégén több újoncot is avathat Gömöri Csaba együttese, 1999-ben született játékosok is meghívót kaptak, Horváth Vanessa a nővére, Tifani után a második válogatott lehet a három testvér közül, illetőleg Pál Vanda után egy újabb játékost adhat a Győri ETO Odnoga Lotti személyében.

HUN U18 nok 3

A magyar női válogatott játékoskeret szombaton:

Név Szül. év
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999
Szigeti Ágnes 1990
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Jelena Grkovic 1997
Köles Kata 1996
Szlaby Gyöngyi 1988
Tóth Enikő 1996
Váradi Nikolett 1998
Mezőnyjátékosok:
Csiszér Tímea 1989
Farkas Nikolett 1991
Hegyi Márta 1978
Horváth Tifani 1996
Krivi Krisztina 1996
Lakatos Boglárka 1988
Pártos Réka 1996
Pintér Hanna 1998
Pintér Lili 1996
Somogyi Vivien 1995

És vasárnap:

Név Szül. év
Kapusok:
Németh Anikó 1996
Poltzer Renáta 1997
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Holzer Bernadett  1998
Köles Kata 1996
Németh Bernadett 1996
Odnoga Lotti 1999
Szlaby Gyöngyi 1988
Tóth Enikő 1996
Váradi Nikolett 1998
Mezőnyjátékosok:
Dabasi Réka 1996
Farkas Nikolett 1991
Gottlibet Zóra 1998
Horváth Tifani 1996
Jókai Szilágyi Kinga 1997
Kiss Andrea 1996
Medgyes Dorottya 1996
Pintér Hanna 1998
Pintér Lili 1996
Somogyi Vivien 1995
Szelényi Lilien 1997
Ungár Rebeka 1997

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk