Érsekújvár–Szlovákia U20 3-4

   

Sorozatban negyedik felkészülési mérkőzését bukta el a HC Nové Zámky.

Az érsekújváriak a hetedik felkészülési találkozójukon az Extraligában induló szlovák U20-as válogatottat fogadták. Az első harmadban Jakub Hrudik megszerezte a vezetést a MOL Ligás csapatnak, a második játékrész közepe felé pedig Daniel Rzavsky egyenlített. A harmadik húsz percben viszont potyogtak a gólok, Patrik Palovic vezetéshez juttatta a juniorokat, a 16 éves Erik Cernak kétgólosra növelte az előnyüket, a Cernáknál huszonnégy évvel idősebb Miroslav Stefanka góljával felzárkózott egy gólra az Érsekújvár, ám Stanislav Horanský visszaállította a kétgólos differenciát, végül pedig Albin Podstavek megszerezte a mérkőzés utolsó gólját, így alakult ki a 4-3-as végeredmény. A HC Nové Zámkyban nem lépett jégre Nagy Gergő, viszont játszott Marek Uram és Erik Caladi, akik eddig pihentek.

2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)(Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 15.00: HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 3-5 (1-2, 1-1, 1-2) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)–Dab.Docler 4-9 (0-4, 1-2, 3-3) (Katowice)
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–Miskolc 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) (Eperjes)
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)–UTE 5-1 (1-0, 1-1, 3-0) (Szenice)
2013.08.16., 18.30: Corona Brassó–Rosenborg (NOR) 4-9 (0-4, 3-2, 1-3) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda 5-1 (3-1, 2-0, 0-0) (Poprád)
2013.08.17., 15.00: Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 0-6 (0-4, 0-0, 0-2) (Brassó)
2013.08.17., 18.30: Corona Brassó–HC Nové Zámky 3-2 (0-1, 1-0, 2-1) (Brassó)
2013.08.18., 13.30: Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 3-6 (0-1, 2-3, 1-2) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 4-5 (2-1, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1) (Poprád)
2013.08.20., 17.00: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 6-2 (1-0, 2-0, 3-2) (Nagymihály)
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE 2-0 (0-0, 1-0, 1-0) (Gyetva)
2013.08.22., 18.00: HC Nové Zámky–Slovakia Orange U20 (SVK-1.)  3-4 (1-0, 0-1, 2-3) (Érsekújvár)
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)–FTC 3-0 (1-0, 0-0, 2-0) (Nagyszombat)
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE, Nagytapolcsány
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky, Hodonín
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.), Dunaújváros
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)–UTE, Léva
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagytapolcsány
2013.08.27.: MSHK Prievidza (SVK-2.)–FTC, Privigye
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler, Pöstyén
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc, Bártfa
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana, Székesfehérvár
2013.08.31., 18.30: HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR), Székesfehérvár
2013.09.01., 14.30: első napi vesztesek, Székesfehérvár
2013.09.01., 17.30: első napi győztesek, Székesfehérvár

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk