Williamson kijelölte az U18-as csapatokat

   

A magyar ifjúsági válogatott szakmai vezetője a keddi ebéd után jelölte meg azt a 44 játékost, aki az eddig edzőtáborozó 77 főből a stábbal folytatja a munkát.

Ők a hét második felében külföldi tornán vesznek részt. A lengyelországi torna órarendjét az Eseménynaptárban láthatják olvasóink, a csehországi kupa sorsolását szerdán este tartják Ostravában. Opolében pénteken, Csehországban egy nappal korábban kezdődik a versengés.

Az ifjúsági válogatott játékoskeretei:

Opole (Lengyelország):

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Flemingsbergs IK (SWE)
Védők:
Bartha Olivér 1996 Miskolc
Herszényi András 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Szakácsi Ákos 1996 Fehérvár
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Babay Miklós 1997 MAC
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Garát Zsombor 1997 MAC
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 EAC Junior Capitals (AUT)
Szűcs István 1997 UTE
Terbócs István 1996 MAC
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter 1996 Debrecen

Ostrava (Csehország):

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Soós László 1997 UTE
Védők:
Boros Dániel 1997 MAC
Bödök Balázs 1997 MAC
Herczeg Benjámin 1996 Miskolc
Herner Olivér 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Kovács Attila 1996 Notre Dame (CAN)
Pálfi Márk 1997 Erzsébeti Farkasok
Stipsicz Bence 1997 MAC
Támadók:
Adámy Tamás 1996 Miskolc
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Egyed Márk 1996 UTE
Felföldy Phillipp 1996 Düsseldorf (GER)
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Karsay Kornél 1997 MAC
Mátyásy Bence 1996 Dab.Docler
Pápa Márton 1996 Vasas
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szász Norbert 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 UTE
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC INFO
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk