Hári és Sofron is pont nélkül maradt

 

Légiósaink nem szereztek pontot pénteken.

Hári János az első sorban kapott helyet Matti Kuparinen és Iiro Pakarinen mellett a European Trophy-meccsen, ám egy 13. percben történt gólszerzési lehetőségen és egy jól sikerült shiften kívül nem került más a neve mellé. Csapatának sem ment, a HIFK 5-1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Frölunda ellen.

Sofron Istvánék felkészülési mérkőzése sem sikerült jól, a Krefeld Pinguine 5-3-as vereséget szenvedett a DEL2-es Landshut Cannibals ellen, a magyar támadó nem jegyzett pontot.

Bartalis István (Troja-Ljungby, Allsvenskan, SWE-2.)
augusztus 9., 19:00 Troja-Ljungby–Oskarshamn 2-1, Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 14., 19:00 Karlskrona–Troja-Ljungby 4-3 bü. Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 21., 19:00 Troja-Ljungby–Malmö
augusztus 23., 19:00 Troja-Ljungby–Rögle
szeptember 1., 19:00 Troja-Ljungby–Karlskrona
szeptember 3., 19:00 Oskarshamn–Troja-Ljungby
szeptember 5., 19:00 Troja-Ljungby–Tingsryd
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 12., 19:00 Djurgarden–Troja-Ljungby

Fekete Dániel (Feldkirch, INL, AUT-2.)
augusztus 24., Feldkirch–SC Herisau (SUI-3.)
augusztus 31., 19:30 Feldkirch–Lustenau
szeptember 7., Feldkirch–EHC Seewen (SUI-3.)
szeptember 13., 19:30 Feldkirch–Bregenzerwald
szeptember 14., 19:30 Lustenau–Feldkirch
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 21., Feldkirch–Ghardeina (ITA)

Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz, Ligue Magnus, FRA-1.)
augusztus 27-én csatlakozik a felkészüléshez, addig Kanadában edzőtáborozik
augusztus 31., 20:00 Lyon–Morzine-Avoriaz
szeptember 3., 20:30 Morzine-Avoriaz–Grenoble
szeptember 6., 20:30 Chamonix–Morzine-Avoriaz
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Hári János (HIFK, SM-Liiga FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 13., 19:00 Farjestad (SWE)–HIFK 4-2, Hárit nem nevezték
augusztus 16., 18:30 HIFK–Frölunda (SWE) 1-5, Hári nem szerzett pontot
augusztus 23., 18:30 HIFK–Zürich Lions (SUI)
augusztus 24., 18:30 HIFK–Zug (SUI)
augusztus 30., 18:30 Jokerit–HIFK
augusztus 31., 17:00 HIFK–Jokerit
szeptember 5., 19:30 Ingolstadt (DEL)–HIFK
szeptember 7., 19:30 Adler Mannheim (DEL)–HIFK
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. HIFK–Blues

Hentes Kristóf (GCK Lions, NLB, SUI-2.)
augusztus 7., 19:00 Zürich Lions (SUI-1.)–GCK Lions 5-2, Hentes 1 gólt lőtt
augusztus 17., 16:30 EHC Arosa–GCK Lions
augusztus 23., 19:30 SC Langenthal–GCK Lions
augusztus 29., 20:00 GCK Lions–HC La Chaux-de-Fonds
szeptember 3., 20:00 GCK Lions–EHC Basel Sharks
szeptember 6., 20:00 HC Thurgau–GCK Lions
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 20:00 EHC Visp–GCK Lions

Hetényi Zoltán (Tappara, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 8., Tappara–Blues, 1-0 (h. u.), Hetényi shutout
augusztus 9., Tappara–Ilves, 4-2, Hetényi tartalék volt
augusztus 13., 18:30 Tappara–Djurgarden (SWE), 2-3, Hetényi 85%-kal védett
augusztus 15., 19:00 Brynas (SWE)–Tappara 2-1, Hetényi tartalék volt
augusztus 23., 18:30 Tappara–Fribourg (SUI)
augusztus 24., 18:30 Tappara–SC Bern (SUI)
augusztus 30., 18:30 Bilí Tygri Liberec (CZE)–Tappara
augusztus 31., 18:00 Pardubice (CZE)–Tappara
szeptember 5., 18:30 TPS–Tappara
szeptember 6., 18:30 Tappara–TPS
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. Tappara–Ilves

Kóger Dániel (Toledo Walleye, ECHL)
1. bajnoki mérkőzés: Október 19., Fort Wayne Komets–Toledo

Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 18., Minot–Corpus Cristi (Blaine)

Sebők Balázs (Karpat Oulu, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 2., 6-os torna, Sebők 1 gólpasszal mutatkozott be
augusztus 8., KalPa–Karpat 0-2, Sebőköt nem nevezték
augusztus 13., 18:30 Karpat–Eisbaren Berlin (DEL) 0-4, Sebőköt nem nevezték
augusztus 17., 18:30 Hamburg (DEL)–Karpat
augusztus 23., 19:15 Red Bull Salzburg (AUT)–Karpat
augusztus 25., 17:00 Mountfield (CZE)–Karpat
augusztus 30., 18:30 Karpat–Skoda Plzen (CZE)
augusztus 31., 17:00 Karpat–Kometa Brno (CZE)
szeptember 6., 18:30 Karpat–Lulea
szeptember 8., 17:00 Lulea–Karpat
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. JYP–Karpat

Sofron István (Krefeld Pinguine, DEL, GER-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 8.
augusztus 13., 19:30 EV Duisburg–Krefeld Pinguine 1-2 (b.), Sofron győztes büntetőt lőtt
augusztus 16., 19:30 Landshut Cannibals–Krefeld Pinguine 5-3, Sofron nem szerzett pontot
augusztus 17., 19:00 Graz (AUT)–Krefeld Pinguine (Landshut)
augusztus 24., Geneve-Servette HC (SUI)–Krefeld Pinguine (Dordrecht)
augusztus 25., helyosztó 15:00/18:30 (Dordrecht)
augusztus 30., 19:00 EHC Lausitzer Füchse (DEL 2)–Krefeld Pinguine
szeptember 1., 16:00 Krefeld Pinguine–Malmö Redhawks (SWE)
szeptember 6., 17:00 Straubing Tigers–Krefeld Pinguine (Bremerhaven)
szeptember 7., 16:00/20:00 helyosztó (Bremerhaven)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 19:30 Krefeld–Düsseldorf

Vas János (Rouen, Ligua Magnus, FRA-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 12.
augusztus 21., 19:00 Caen–Rouen
augusztus 27., 20:00 Rouen–Amiens
augusztus 29., Angers–Rouen
augusztus 31., 20:00 Rouen–Angers
szeptember 3. Amiens–Rouen
szeptember 5. Brest–Rouen
Szuperkupa-döntő: szeptember 7. Briancon–Rouen (Brest)
Ligakupa 1. meccs: szeptember 10.
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, Oberliga West, GER-3.)
felkészülés kezdete: augusztus 15.
augusztus 23., 19:30 Löwen Frankfurt–ETC Crimmitschau (DEL 2) (Diez)
augusztus 25., 16:00 Schwenninger Wild Wings (DEL)–Löwen Frankfurt
augusztus 30., 19:30 Bietigheim Steelers (DEL 2)–Löwen Frankfurt
szeptember 3., 19:30 Löwen Frankfurt–Heilbronner Falken (DEL 2)
szeptember 6., 19:30 Heilbronner Falken (DEL 2)–Löwen Frankfurt
szeptember 17., 19:30 Füchse Duisburg–Löwen Frankfurt
szeptember 22., 18:00 Schweinfurt Mighty Dogs–Löwen Frankfurt
szeptember 29., 18:30 Löwen Frankfurt–Füchse Duisburg
Hessencup 2013, szeptember 8., 16:00 Löwen Frankfurt–Kassel Huskies
1. bajnoki mérkőzés: október 4., 20:00 Herner EV–Löwen Frankfurt

Cimkék: , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk