Vaszjunyin a Fradiban folytatja

   

A két fél csütörtökön írta alá az erről szóló megállapodást, amely egy évre szól.

A 29 éves, magyar-ukrán kettős állampolgársággal rendelkező Vaszjunyin Artyom a Fehérvárban kezdte pályafutását, ahol háromszoros magyar bajnok lett. Két éve igazolt a Dab.Doclerhez, amellyel az elmúlt szezonban megszerezte negyedik bajnoki címét is. Pat Cortina idején a válogatottnak is stabil tagja volt, ott volt Szapporóban és Zürichben, az A csoportos világbajnokságon is.

Vaszjunyin

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe (Miskolc)
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolc)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András (UTE)
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Travis Gawryletz (Pardubice, CZE-1.) Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.) Erdélyi Péter (visszavonult)
Janis Kalnins (Metalurgs Liepajas, BLR-1.) Marek Chvatal
Ivan Homutov (Berkut Kijev, UKR-1.) Jozef Mihalik
Erdélyi Tamás (FTC) Papp Csaba (UTE)
Ladányi Balázs (Bolzano, ITA-1.) Vaszjunyin Artyom (FTC)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Budai Krisztián (Miskolc) Hoffmann Attila (Vasas, edző) Pataki Nándor (HSC 2.) Lévai Máté
Rickard Eriksson (HC Boras, SWE-3.) Hegyi Ádám Zoltán Bartalis Balázs (Győr) Németh Ádám
Pál Zoltán (Újpest) Erdélyi Tamás (Dab.Docler) Léránt René
Jere Ölander (Varberg HK, SWE-4.) Győri Tamás
Andreas Lindqvist (Enköpings SK, SWE-3.) Roczanov Dezső
Fodor Csanád (Brassó) Fodor Zoltán
Mikael Potila (Viking, NOR-2.) Hegyi Dominik
Vaszjunyin Artyom (Dab.Docler) Pilcsik Tamás
Bontovics Márton
Revák Zoltán

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Hegyi Dominik (FTC)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó) Lévai Máté (FTC)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)
Curtis DeBruyn (Alabama, NCAA) Nagy Gergő (HC Nové Zámky)
Jordan Knox (Prince Edward Island, CIS) Budai Krisztián (FTC)
Duschek Dávid (Debrecen) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Tyler Metcalfe (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán (FTC) Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Horváth András (Fehérvár) Wéber Zsolt
Papp Csaba (Dab.Docler) Szajbert Patrik
Hodos Detre (Vasas) Meretei Márkó
Szabó Gergely (Érsekújvár-U20) Janne Sinkkonen (edző)
Gágyor Péter (Vasas)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL) Vladimirs Mamonovs (Bejbarisz Atirau, KAZ)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Nagy Gergő (Miskolc)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)
Patrik Korytko (Martin, SVK-1.)
Albin Podstavek (HK Nitra, SVK-1.)
Ladislav Lubina (másodedző, Pardubice)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (Dundee Stars, EIHL)
Martin Saluga (Miskolc) Peter Barinka
Dennis Dumitru (Steaua) Borsos Attila
Daniel Oprea (Steaua) Lőrincz Levente
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Basilidesz Tibor
Fodor Csanád (FTC)
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 15., kedd
PRE 17:00 DABOLL 3-2VÉGE
PRE 18:00 FTCNZÁ 4-1VÉGE
PRE 18:00 TITSCC 4-5VÉGE
VIS 19:00 POPAVS 4-3VÉGE
augusztus 16., szerda
PRE 18:00 TOPSCC 2-4VÉGE
augusztus 17., csütörtök
PRE 15:00 DABJUN 3-7VÉGE
PRE 17:00 SKAUTE 2-3VÉGE
PRE 18:00 MISVC2 2-4VÉGE
U16 18:30 SPAHUN 1-12VÉGE
augusztus 18., péntek
PRE 18:00 TITVC2 
PRE 18:00 TOPUTE 
U16 19:00 BERHUN 
VIS 19:00 MACNZÁ 
augusztus 19., szombat
PRE 15:00 DABKOS 
augusztus 20., vasárnap
PRE 19:00 DAB
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk