Sofron győztes büntetővel kezdett

   

Sofron egyértelműen erősítést jelent a DEL-csapat számára, ennyi mindenképpen leszűrhető volt a csapat első meccséből. Mindezt a Krefeld hivatalos honlapja állapította meg.

Sofron István csapata, a Krefeld Pinguine a német harmadosztályú Füchse Duisburghoz látogatott, büntetőkkel 2-1-re nyertek a vendégek, a győztes rávezetés pedig Sofron nevéhez fűződik. Az első gólban benne volt, majd a mérkőzés során több góllövési lehetősége is akadt a magyar támadónak, a büntetőknél rajta kívül csak Voakes talált be, tehát remekül mutatkozott be első németországi mérkőzésén.

 

Sofron

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Hetényi Zoltán első Tapparában játszott European Trophy-meccsén három gólt kapott, a második harmadban bő négy perc alatt, így a tampereiek hiába lőttek kétszer annyit kapura, 3-2-es vereséget szenvedtek hazai jégen a svéd másodosztályú Djurgarden ellen. Hári Jánost a HIFK, míg Sebők Balázst a Karpat nem nevezte a keddi ET-meccsre.

A magyar légiósok felkészülési mérkőzései:

Bartalis István (Troja-Ljungby, Allsvenskan, SWE-2.)

augusztus 9., 19:00 Troja-Ljungby–Oskarshamn 2-1, Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 14., 19:00 Karlskrona–Troja-Ljungby
augusztus 21., 19:00 Troja-Ljungby–Malmö
augusztus 23., 19:00 Troja-Ljungby–Rögle
szeptember 1., 19:00 Troja-Ljungby–Karlskrona
szeptember 3., 19:00 Oskarshamn–Troja-Ljungby
szeptember 5., 19:00 Troja-Ljungby–Tingsryd
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 12., 19:00 Djurgarden–Troja-Ljungby

Fekete Dániel (Feldkirch, INL, AUT-2.)
augusztus 24., Feldkirch–SC Herisau (SUI-3.)
augusztus 31., 19:30 Feldkirch–Lustenau
szeptember 7., Feldkirch–EHC Seewen (SUI-3.)
szeptember 13., 19:30 Feldkirch–Bregenzerwald
szeptember 14., 19:30 Lustenau–Feldkirch
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 21., Feldkirch–Ghardeina (ITA)

Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz, Ligue Magnus, FRA-1.)
augusztus 27-én csatlakozik a felkészüléshez, addig Kanadában edzőtáborozik
augusztus 31., 20:00 Lyon–Morzine-Avoriaz
szeptember 3., 20:30 Morzine-Avoriaz–Grenoble
szeptember 6., 20:30 Chamonix–Morzine-Avoriaz
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Hári János (HIFK, SM-Liiga FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 13., 19:00 Farjestad (SWE)–HIFK
augusztus 16., 18:30 HIFK–Frölunda (SWE)
augusztus 23., 18:30 HIFK–Zürich Lions (SUI)
augusztus 24., 18:30 HIFK–Zug (SUI)
augusztus 30., 18:30 Jokerit–HIFK
augusztus 31., 17:00 HIFK–Jokerit
szeptember 5., 19:30 Ingolstadt (DEL)–HIFK
szeptember 7., 19:30 Adler Mannheim (DEL)–HIFK
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. HIFK–Blues

Hentes Kristóf (GCK Lions, NLB, SUI-2.)
augusztus 7., 19:00 Zürich Lions (SUI-1.)–GCK Lions 5-2, Hentes 1 gólt lőtt
augusztus 17., 16:30 EHC Arosa–GCK Lions
augusztus 23., 19:30 SC Langenthal–GCK Lions
augusztus 29., 20:00 GCK Lions–HC La Chaux-de-Fonds
szeptember 3., 20:00 GCK Lions–EHC Basel Sharks
szeptember 6., 20:00 HC Thurgau–GCK Lions
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 20:00 EHC Visp–GCK Lions

Hetényi Zoltán (Tappara, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 8., Tappara–Blues, 1-0 (h. u.), Hetényi shutout
augusztus 9., Tappara–Ilves, 4-2, Hetényi tartalék volt
augusztus 13., 18:30 Tappara–Djurgarden (SWE), 2-3, Hetényi 85%-kal védett
augusztus 15., 19:00 Brynas (SWE)–Tappara
augusztus 23., 18:30 Tappara–Fribourg (SUI)
augusztus 24., 18:30 Tappara–SC Bern (SUI)
augusztus 30., 18:30 Bilí Tygri Liberec (CZE)–Tappara
augusztus 31., 18:00 Pardubice (CZE)–Tappara
szeptember 5., 18:30 TPS–Tappara
szeptember 6., 18:30 Tappara–TPS
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. Tappara–Ilves

Kóger Dániel (Toledo Walleye, ECHL)
1. bajnoki mérkőzés: Október 19., Fort Wayne Komets–Toledo

Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 18., Minot–Corpus Cristi (Blaine)

Sebők Balázs (Karpat Oulu, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 2., 6-os torna, Sebők 1 gólpasszal mutatkozott be
augusztus 8., KalPa–Karpat
augusztus 13., 18:30 Karpat–Eisbaren Berlin (DEL)
augusztus 17., 18:30 Hamburg (DEL)–Karpat
augusztus 23., 19:15 Red Bull Salzburg (AUT)–Karpat
augusztus 25., 17:00 Mountfield (CZE)–Karpat
augusztus 30., 18:30 Karpat–Skoda Plzen (CZE)
augusztus 31., 17:00 Karpat–Kometa Brno (CZE)
szeptember 6., 18:30 Karpat–Lulea
szeptember 8., 17:00 Lulea–Karpat
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. JYP–Karpat

Sofron István (Krefeld Pinguine, DEL, GER-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 8.
augusztus 13., 19:30 EV Duisburg–Krefeld Pinguine, 1-2 (b.), Sofron győztes büntetőt lőtt
augusztus 16., 19:30 Landshut Cannibals–Krefeld Pinguine
augusztus 17., 19:00 Graz (AUT)–Krefeld Pinguine (Landshut)
augusztus 24., Geneve-Servette HC (SUI)–Krefeld Pinguine (Dordrecht)
augusztus 25., helyosztó 15:00/18:30 (Dordrecht)
augusztus 30., 19:00 EHC Lausitzer Füchse (DEL 2)–Krefeld Pinguine
szeptember 1., 16:00 Krefeld Pinguine–Malmö Redhawks (SWE)
szeptember 6., 17:00 Straubing Tigers–Krefeld Pinguine (Bremerhaven)
szeptember 7., 16:00/20:00 helyosztó (Bremerhaven)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 19:30 Krefeld–Düsseldorf

Vas János (Rouen, Ligua Magnus, FRA-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 12.
augusztus 21., 19:00 Caen–Rouen
augusztus 27., 20:00 Rouen–Amiens
augusztus 29., Angers–Rouen
augusztus 31., 20:00 Rouen–Angers
szeptember 3. Amiens–Rouen
szeptember 5. Brest–Rouen
Szuperkupa-döntő: szeptember 7. Briancon–Rouen (Brest)
Ligakupa 1. meccs: szeptember 10.
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, Oberliga West, GER-3.)
felkészülés kezdete: augusztus 15.
augusztus 23., 19:30 Löwen Frankfurt–ETC Crimmitschau (DEL 2) (Diez)
augusztus 25., 16:00 Schwenninger Wild Wings (DEL)–Löwen Frankfurt
augusztus 30., 19:30 Bietigheim Steelers (DEL 2)–Löwen Frankfurt
szeptember 3., 19:30 Löwen Frankfurt–Heilbronner Falken (DEL 2)
szeptember 6., 19:30 Heilbronner Falken (DEL 2)–Löwen Frankfurt
szeptember 17., 19:30 Füchse Duisburg–Löwen Frankfurt
szeptember 22., 18:00 Schweinfurt Mighty Dogs–Löwen Frankfurt
szeptember 29., 18:30 Löwen Frankfurt–Füchse Duisburg
Hessencup 2013, szeptember 8., 16:00 Löwen Frankfurt–Kassel Huskies
1. bajnoki mérkőzés: október 4., 20:00 Herner EV–Löwen Frankfurt

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk