Így verték Somogyiék a Slovant

   

A Dunaferr 2-1-re nyerte a Karácsony Kupa döntőjét Pozsonyban. Mozgalmas tömegverekedés 2006-ból.

A Dunaferr 1991/92-es korosztálya 2006 decemberében Szlovákiában játszott, és szoros izgalmas mérkőzésen a döntőt is megnyerte az U15-ös tornán. Az indulatok bunyóba csaptak át, erről került most elő egy videó.

A szlovákoknál későbbi nagy játékos nem szerepelt, de ott volt a jégen a Ferencváros egyik exhátvédje, Pavol Hrajnoha, valamint légiósként Pilcsik Tamás is. A Dunaferrből később kilencen lettek profi hokisok.

A Dunaferr korosztályos csapata 2006-ban:
Kapus: Rajna Miklós, Sonkoly Dávid
Hátvédek: Hetényi Péter, Varga Arnold, Kiss Dániel, Erdélyi Tamás, Bogó Roland, Nagy Zoltán, Vaskó Máté, Vincze Attila.
Csatárok: Somogyi Balázs, Strenk Hunor, Pavuk Attila, Bene Márk, Papp Csaba, Kis Attila, Komáromi Dávid, Gyarmati András, Vereczkey Zoltán.
Edző: Vladimír Matejov és Babic Vladimír.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
ROM 17:00 GALSCC 
U20 17:00 MISPEF INFO
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk