Pujacs hazatért a Dinamo Rigához

 

Grebeskov pedig újra szerencsét próbál az NHL-ben.

Patrik Zackrisson a 2011/12-es szezonban már játszott az Atlantban, az elmúlt szezonban visszatért a Linköpinghez, ám ősztől újra a mityiscsieknél játszik. Gyenyisz Grebeskov 2010-ben visszatért Oroszországba, ám a harmadik KHL-es szezonjában távozott Szentpétervárról, a Jugrával viszont nem jutott be a playoffba, így a 29 éves védő visszatér az NHL-be az Edmontonhoz.

Georgijs Pujacs négy, orosz csapatoknál eltöltött idény után visszatér a Dinamo Rigához, továbbá szintén az Avangardtól távozott Szergej Guszev, aki az előző szezon nagy részében az Avtomobiliszt csapatkapitánya volt. A Torpedo pedig tovább folytatta kerete megerősítését, a 29 éves kanadai Tim Brent 207 NHL-mérkőzésén 48 pontig jutott, a legutóbbi szezonban 30 Carolina-meccsen három gólpasszt adott.

Három finn is távozott a KHL-ből, Matti Kuparinen 42 Avangard-meccsén csak nyolc pontig jutott,  Jani Nieminen kétszer állhatott az Ak Barsz kapujában, de 90% alatt teljesített, míg  Niklas Hagman az alapszakaszban 49 meccsen 20 pontig jutott, ám a rájátszásban már nem szerzett pontot a Lokomotivban.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk