Nagyon készül a Brassó

 

Augusztus közepén nagyon komoly tornát szervez a MOL Liga-csapat. Elkészült a látványos plakát.

Brasso Kupa

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., szerda
OGN 04:10 SWESUI 1-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 KORJPN 1-4VÉGE
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 SVKRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 USASLO 2-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:15)
U15 14:30 HUNAUT 0-1VÉGE
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 
NŐI 17:30 FRAHUN 
NU19 19:00 HUNESP 
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 ?KOR 
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 ?JPN 
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 
OG 13:10 CANKOR 
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 1 (14:30)
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 1 (13:25), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk