Sikorcin két évet hosszabbított

   

Az utolsó kérdőjel is eltűnt a Sapa Fehérvár AV19 játékoskeretéből, Sikorcin Ladislav aláírta új szerződését.

Az albavolanhockey.hu tájékoztatása szerint hétfőn a következő játékoskerettel – 2 kapussal, 9 hátvéddel és 17 csatárral – kezdi meg a csapat a felkészülést a 2013/14-es évadra.

Kapusok: Bálizs Bence, Rajna Miklós.
Hátvédek: Hetényi Péter, Kiss Dániel, Orbán Attila, Pozsgai Tamás, Szirányi Bence, Tokaji Viktor, Varga Arnold, Travis Gawryletz (kanadai), Ric Jackman (kanadai).
Csatárok: Benk András, Erdély Csanád, Kocsis Ferenc, Kovács Csaba, Magosi Bálint, Mihály Árpád, Nemes Benjámin, Németh Attila, Sárpátki Tamás, Sikorcin Ladislav, Szabó Dániel, Tóth Gergő, Vincze Péter, Adam Naglich (amerikai), Andrew Sarauer (kanadai), Colton Yellow Horn (kanadai), Frank Banham (kanadai).

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe (Miskolc)
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolc)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András (UTE)
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Travis Gawryletz (Pardubice, CZE-1.) Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.) Erdélyi Péter (visszavonult)
Janis Kalnins (Metalurgs Liepajas, BLR-1.)
Ivan Homutov (Berkut Kijev, UKR-1.)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Budai Krisztián (Miskolc) Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Rickard Eriksson (HC Boras, SWE-3.) Hegyi Ádám Zoltán
Pál Zoltán (Újpest) Erdélyi Tamás (Dab.Docler?)
Jere Ölander (Varberg HK, SWE-4.) Győri Tamás
Andreas Lindqvist (Enköpings SK, SWE-3.)
Fodor Csanád (Brassó)
Mikael Potila (Viking, NOR-2.)

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)
Curtis DeBruyn (Alabama, NCAA) Nagy Gergő (HC Nové Zámky)
Jordan Knox (Prince Edward Island, CIS) Budai Krisztián (FTC)
Duschek Dávid (Debrecen)
Tyler Metcalfe (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán (FTC) Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Horváth András (Fehérvár) Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Martin Kubo (cs, Vsetin, CZE-3.)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)
Patrik Korytko (Martin, SVK-1.)
Albin Podstavek (HK Nitra, SVK-1.)
Nagy Gergő (Miskolc)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (Dundee Stars, EIHL)
Martin Saluga (Miskolc) Peter Barinka
Dennis Dumitru (Steaua) Borsos Attila
Daniel Oprea (Steaua) Lőrincz Levente
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Basilidesz Tibor
Fodor Csanád (FTC)
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk