KHL-es centert igazolt a Dab.Docler

   

A 28 éves Ivan Homutov Dunaújvárosban folytatja. Az orosz center Ukrajnából érkezik a MOL Ligába. Ivan Homutov magas, erős testfelépítésű, jó kezű csatár, 2003-ban a 3. körben a 93. helyen draftolta a New Jersey Devils, ám az NHL-ig sosem jutott el. 201 meccset játszott az AHL-ben az Albany, illetve a Lowell Devils színeiben, további 63-at a KHL-ben a CSZKA-ban és az Avtomobilisztnál.

Utóbbi csapattól 17 meccs után az orosz másodosztályú Molot-Prikamje Permhez, majd egy meccs erejéig a harmadosztályú Krilja Sztolicihez került. A legutóbbi három idényben a VHL-ben és az ukrán profi ligában játszott. A legutóbbi szezont a Kompanyon Kijevben kezdte, onnan a Berkut Kijevhez igazolt. Innen érkezik Dunaújvárosba, Stephan Lundh kezei alá.

Homutov

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe (Miskolci Jegesmedvék)
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolci Jegesmedvék)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András (UTE)
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Travis Gawryletz (Pardubice, CZE-1.) Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.) Erdélyi Péter (visszavonult)
Janis Kalnins (Metalurgs Liepajas, BLR-1.)
Ivan Homutov (Berkut Kijev, UKR-1.)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Budai Krisztián (Miskolc) Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Rickard Eriksson (HC Boras, SWE-3.) Hegyi Ádám Zoltán
Pál Zoltán (Újpest) Erdélyi Tamás (Dab.Docler?)
Jere Ölander (Varberg HK, SWE-4.) Győri Tamás
Andreas Lindqvist (Enköpings SK, SWE-3.)
Fodor Csanád (Brassó)
Mikael Potila (Viking, NOR-2.)

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)
Curtis DeBruyn (Alabama, NCAA) Nagy Gergő (HC Nové Zámky)
Jordan Knox (Prince Edward Island, CIS) Budai Krisztián (FTC)
Duschek Dávid (Debrecen)
Tyler Metcalfe (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán (FTC) Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Horváth András (Fehérvár) Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Martin Kubo (cs, Vsetin, CZE-3.)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)
Patrik Korytko (Martin, SVK-1.)
Albin Podstavek (HK Nitra, SVK-1.)
Nagy Gergő (Miskolc)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (Dundee Stars, EIHL)
Martin Saluga (Miskolc) Peter Barinka
Dennis Dumitru (Steaua) Borsos Attila
Daniel Oprea (Steaua) Lőrincz Levente
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Basilidesz Tibor
Fodor Csanád (FTC)
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: , , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
KHL 17:30 SZKLOK 5-4 HVÉGE
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk