Alakulnak a felkészülési mérkőzések

 

Már csak nem egészen 3 hetet kell várni az első magyarországi felkészülési mérkőzésre. Összefoglaltuk, amit az előszezonról tudni lehet.

Bár a hagyományos Csíki Sör Kupa és a Ferencváros felkészülési mérkőzései még mindenképpen hiányoznak a sorból, azért már a mérkőzések túlnyomó többsége ismert. Információink szerint Szeredában legalább két MOL ligás csapat lép majd jégre, de a részt vevők kiléte egyelőre nem publikus.

FTCMIS

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Az FTC augusztus közepén egyhetes csehországi edzőtáborba utazik, ott játssza első felkészülési mérkőzését a helyi harmadosztályú csapattal, de az is lehet, hogy ezen kívül még egy találkozót lekötnek. Az UTE eddig 3 szlovákiai mérkőzése eggyel nőhet, de még ez ügyben sincs végleges információ.

Augusztus 9-től négy héten át több mint 50 mérkőzésen izgulhatnak a MOL Liga és a Fehérvár rajongói.

dátum kezdés mérkőzés helyszín
2013.08.09. 18.00 HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) Érsekújvár
2013.08.10. 19.00 SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky Székesfehérvár
2013.08.13. 18.00 HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) Érsekújvár
2013.08.13. 18.00 Dukla Senica (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.13. Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc Igló
2013.08.14. KH Sanok (POL-1.)–Miskolc Sanok
2013.08.14. 18.00 Cracovia Krakow (POL)–Dab.Docler Krakkó
2013.08.14. MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Liptószentmiklós
2013.08.15. 18.00 KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler Sanok
2013.08.16. 16.00 HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.16. 17.00 GS Katowice (POL)–Dab.Docler Katowice
2013.08.16. 19.00 HK Stadion Vrchlabi (CZE-3.)–Ferencváros Vrchlabi
2013.08.16. 19.30 Corona Brassó–Rosenborg (NOR) Brassó
2013.08.16. HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.17. 16.00 Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.17. 19.30 Corona Brassó–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 14.30 Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 18.00 Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.18. HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Eperjes
2013.08.20. 18.00 HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.) Érsekújvár
2013.08.20. HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Nagymihályi
2013.08.22. 17.30 HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagyszombat
2013.08.22. HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE Gyetva
2013.08.23. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.23. 19.15 Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.23. HC Topolcany (SVK-2.)–UTE Nagytapolcsány
2013.08.23. 16.00 MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.23. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.24. 16.00 SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.24. 18.00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky Hodonín
2013.08.24. 19.15 Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) Dunaújváros
2013.08.24. 16.00 SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.24. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.25. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.25. 19.15 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.25. 16.00 KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.25. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.27. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagytapolcsány
2013.08.29. 18.00 SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler Pöstyén
2013.08.30. HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc Bártfa
2013.08.31. 15.30 SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana Székesfehérvár
2013.08.31. 18.30 HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR) Székesfehérvár
2013.09.01. 14.30 első napi vesztesek Székesfehérvár
2013.09.01. 17.30 első napi győztesek Székesfehérvár

A kezdési időpontokat minden esetben helyi idő szerint tüntettük fel.

 

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk