Rawlyk mégsem Lengyelországba igazolt

   

A Brassó védője az EIHL, azaz a legmagasabb brit liga felé vette az irányt. Június utolsó hetében írtuk, hogy Rory Rawlyk az erdélyi MOL ligás csapattól a lengyel KH Sanokhoz igazolt. Ennek ellenére ősztől mégsem Lengyelországban játszik, ugyanis változás történt, a brit EIHL-ben szereplő Dundee Starshoz írt alá. A skóciai klubnál is offenzív védőként számítanak rá, a csapathoz augusztusban csatlakozik, de máris megkapta a 8-as mezszámot.

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe (Miskolci Jegesmedvék)
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolci Jegesmedvék)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András (UTE)
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Budai Krisztián (Miskolc) Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Rickard Eriksson (HC Boras, SWE-3.) Hegyi Ádám Zoltán
Pál Zoltán (Újpest) Erdélyi Tamás (Dab.Docler?)
Győri Tamás

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)
Curtis DeBruyn (Alabama, NCAA) Nagy Gergő (HC Nové Zámky)
Jordan Knox (Prince Edward Island, CIS) Budai Krisztián (FTC)
Duschek Dávid (Debrecen)
Tyler Metcalfe (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Horváth András (Fehérvár) Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Martin Kubo (cs, Vsetin, CZE-3.)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)
Patrik Korytko (Martin, SVK-1.)
Albin Podstavek (HK Nitra, SVK-1.)
Nagy Gergő (Miskolc)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (Dundee Stars, EIHL)
Martin Saluga (Miskolc) Peter Barinka
Dennis Dumitru (Steaua) Borsos Attila
Daniel Oprea (Steaua) Lőrincz Levente
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk