Horváth András Újpesten folytatja

   

A válogatott korábbi védője 2007 után tér vissza a lila-fehérekhez. Horváth András az idei budapesti világbajnokságon elbúcsúzott a válogatottságtól, kérdéses volt, folytatja-e pályafutását. Szerdán aláírt az UTE-hoz, ezzel eldőlt, még egy éven keresztül jégkorongozik. A 37 éves bekk 1994 és 2005 között Dunaújvárosban játszott, aztán két szezonban lépett jégre Újpesten, az elmúlt hat idényben pedig a székesfehérváriak EBEL-csapatát erősítette.

Horvath Tokaji 2

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe (Miskolci Jegesmedvék)
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolci Jegesmedvék)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András (UTE)
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Budai Krisztián (Miskolc) Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Rickard Eriksson (HC Boras, SWE-3.) Hegyi Ádám Zoltán
Pál Zoltán (Újpest) Erdélyi Tamás (Dab.Docler?)
Győri Tamás

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)
Curtis DeBruyn (Alabama, NCAA) Nagy Gergő
Jordan Knox (Prince Edward Island, CIS) Budai Krisztián (FTC)
Duschek Dávid (Debrecen)
Tyler Metcalfe (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Horváth András (Fehérvár) Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Martin Kubo (cs, Vsetin, CZE-3.)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)
Patrik Korytko (Martin, SVK-1.)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (KH Sanok, POL-1.)
Martin Saluga (Miskolc) Peter Barinka
Dennis Dumitru (Steaua) Borsos Attila
Daniel Oprea (Steaua) Lőrincz Levente
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk