Franciaországból igazolt hátvédet az Érsekújvár

 

A 26 éves Juraj Vargával erősítette tovább játékoskeretét a HC Nové Zámky. A legutóbbi három szezont francia harmadosztályban töltő hátvéd a 2007/08-as idényben 8 mérkőzést játszott az érsekújváriakkal akkor együttműködő Ferencváros színeiben a magyar bajnokságban.

Az Érsekújvár honlapján a MOL Liga-csapat várható védelmét is megírták, amelyben a következő kapnak szerepet: Andrej Sucharda, Martin Zajac, Martin Baron, Martin Král, Juraj Varga, Erik Lehocky, Jakub Hrudík, Simon Hlinka, Martin Chlebík.

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe
Szirányi Bence (Miskolc) Hajós Roland (Miskolci Jegesmedvék)
Colton Yellow Horn (Manchester Monarchs, AHL) Horváth András
Ric Jackman (Anyang Halla, AL) Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)
Sille Tamás (visszavonult)
Jed Rusk (egyetem)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Randy Smith (erőnléti edző) Strenk Hunor (edző)
Henrich Jabornik (Skalica, SVK-1.)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Hegyi Ádám Zoltán
Erdélyi Tamás (Dab.Docler?)

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
Matt Boyle (CAN, v, UPEI, CIS) Martin Saluga (Brassó) Nagy Gergő (Németország)
Vojtkó Mátyás (v, HC Nové Zámky) Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fliszár Zalán (cs, Vasas HC) Fodor Szabolcs (visszavonult)
Travis Young (vezetőedző, Acadia University, CIS) Clinton Atkinson
Hajós Roland (cs, Fehérvár, EBEL) Tyler Czuba
Budai Roland (visszatért) Szirányi Bence (Fehérvár)

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
David Coleman (cs, McKendree Bearcats, ACHA) Linus Schellin
Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (cs, Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (k, Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (cs, Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (cs, Vsetin, CZE-3.)
Jan Chovan (k, Berkut Kijev, UKR-1.)
Martin Zajac (v, Karvina, CZE-3.)
Martin Kubo (cs, Vsetin, CZE-3.)
Juraj Varga (Meudon, FRA-3.)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk (KH Sanok, POL-1.)
Martin Saluga (Miskolc) Kevin Wehrs
Dennis Dumitru (Steaua) Peter Barinka
Daniel Oprea (Steaua) Borsos Attila
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Lőrincz Levente
Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj
Vaclav Novak Jan Fadrny
Jaroslav Kmit

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF ÉLŐ
MOL 17:30 BRAMAC 0-2ÉLŐ
MOL 18:00 UTEDAB 1-0ÉLŐ
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk