Tíz egyéni díjazott az évadzáró gálán

   

Az MJSZ csütörtökön tartotta szokásos szezonzáró gáláját, ezúttal a korábbiaknál nagyobb szabású rendezvényen ünnepelték az elmúlt év sikereit. 10 díj is gazdára talált.

Az eseményen kiosztották az elmúlt évi teljesítmények alapján odaítélt egyéni trófeákat. Az év férfi játékosa Sofron István, az év női játékosa Huszák Alexandra és az inline szakág legjobbja Feil Arnold lett. Ezt már decemberben megírtuk, mivel ezen díjak naptári évekhez kötődnek, de az elismeréseket most vehették át a játékosok ünnepélyesen.

Ugyanakkor az egyéni vándordíjak legjobbjaira ezúttal derült fény.

A legtechnikásabb játékosnak járó Miklós-díjat Bartalis István kapta.

A legjobb újonc Nagy Krisztián lett, övé a Kósa-kupa.

A legjobb utánpótlásedzőnek járó Séra Miklós-díjat blogunk állandó szakértő elemzője, Marton Tibor kapta.

A szezon legjobb kapusának járó elismerést, a Vedres-kupát Rajna Miklósnak ítélték.

Erdély Csanádé a legjobb ifjúsági korú játékosnak járó Leveles-kupa.

Az Ifj. Ocskay Gábor-emlékdíj Vas János birtokába került.

Az év önkéntese Regős Péter, a Jégkorong Múzeum egyik főszervezője és a magyar hokitörténelem egyik legkiválóbb kutatója.

A korábbi években díjazottak nevei itt találhatók.

MJSZ bankett 3

Fotó: Mudra László (MJSZ)

Marton Tibor Sera dij

A jó hangulatú eseményre Magyarországra érkezett Rich Chernomaz szövetségi kapitány is, aki egy kis zenélésre is vállalkozott, többek között Ocskay Gáborral játszott csörgőduót.

MJSZ bankett 2

MJSZ bankett

Cimkék: , , , , , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk