Tíz éve szerezte meg Fleuryt a Pittsburgh

 

Június 21. Anno.

1973 – A minnesotai Evelethben megnyílik a US Hockey Hall of Fame

1984 – A Boston megszerzi Ken Linsemant az Edmontontól Mike Krushelnyskiért cserébe.

1984 – A Vancouver elcseréli Harold Snepstset, aki akkor a Canucks történetében legtöbbször jégre lépő játékosa volt 683 meccsel, a minnesotai Al MacAdamért.

1986 – A Detroit az egyperegyes joggal élve Joe Murphyt választja.

1988 – A Pittsburgh leszerződteti az IHL-ben szereplő John Cullent, aki az előző szezon MVP-je volt.

1991 – A HHOF új tagjai Mike Bossy, Bob Pulford, Denis Potvin, Clint Smith

1995 – Az NHL Igazgatótanácsa áldását adja arra, hogy a Quebec Nordiques Denverbe költözzön.

1997 – A Boston Bruins választ elsőként a drafton és Joe Thorntont választja.

2000 – Herb Brooks helyett Ivan Hlinka a Pittsburgh Penguins új mestere.

2003 – A Florida Panthers Mikael Samuelssonért és a harmadik választási jogért a Pittsburghnek adja az 1/1-es draftcédulát. Egy nappal később a Penguins Marc-Andre Fleuryt választja.

HBD – Bob Bourne, Lucien DeBlois, Jochen Hecht, Pascal RheaumeMax McNab, Ron Low.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ INFO
EL 17:50 VC2MAC INFO
MK 18:00 DABVAS INFO
U18 18:00 SZDDHK INFO
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk