19 éve vonult vissza Al Arbour, az edzőlegenda

 

Június 20. Anno.

1983 – Calgaryba költözik Steve Bozek, cserébe az angyalok városába megy Carl Mokosak és Kevin LaVallee.

1992 – Újabb „remek húzás”, amikor a Tampa választ elsőként a drafton és Roman Hamrlikot rendeli magához. A vert mezőnyben olyan nevek maradnak, mint Goncsar, Peca, Habibulin vagy Lehtinen.

1992 – A Detroit megszerzi Dino Ciccarellit a Washingtontól Kevin Millerért cserébe.

1992 – A Quebec elcseréli Eric Lindros játékjogát a NY Rangerhöz és a Philadelphiához is. Lindros végül a Flyersnél köt ki és minden idők legnagyobb lehúzását szenvedi el.

1993 – Az Edmonton elcseréli Martin Gelinast a quebeci Scott Pearsonért.

1994 – A visszavonuló edzőlegenda Al Arbour helyét Lorne Henning veszi át az Islandersnél. Arbour 22 szezont töltött az NHL-ben vezetőedzőként, az Islanderstől 19 év után vonult vissza. 1979 és 1983 között sorozatban négyszer lett bajnok csapatával.

1998 – A Florida Panthers general managere, Bryan Murray öccsét, Terry Murrayt nevezi ki az edzői posztra.

1999 – Az LA Kings megszerzi Zigmund Palffyt és Bryan Smolinskit a NY Islanderstől, cserébe az Olli Jokinen, Josh Green kettősért és a Kings 1999-es első körös draftjogáért.

Születésnapok – John Ogrodnick, Joe Corvo, Dave Snuggerud, Jimmy Peters, Ralph “Scotty” Bowman, Pat Jablonski.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk