Marek Dubec az Érsekújvárban

   

Sucharda Ferenc nem viccelt, amikor azt állította, hogy jövőre még erősebb csapatot akar építeni.

Marek Uram után újabb komoly játékost sikerült leigazolnia, hiszen jövőre a felvidéki csapatban folytatja pályafutását Marek Dubec. A szlovák csatárt 2001-ben draftolta a Buffalo, egyszeres cseh bajnok, a 2011/12-es szezonban Szélig Viktor csapattársa volt a Brianconban. A legutóbbi idényét a cseh harmadosztályban töltötte.

Marek Dubec

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL) Nagy Krisztián (Miskolc) Sille Tamás (visszavonulás)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt Szirányi Bence (Miskolc)
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco Kóger Dániel (Florida, ECHL)
Nemes Benjámin (Patriot, MHL) Kyle Bailey
Andrew Sarauer (Las Vegas Wranglers, ECHL) Filip Novak
Adam Naglich (Medvescak) Tyler Metcalfe
Hajós Roland
Horváth András
Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Jonas Johnson (másodedző, Frölunda) Kiss Dániel (Fehérvár) Erdélyi Tamás (FTC)
Strenk Hunor (edző)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Hoffmann Attila (Vasas, edző) Erdélyi Tamás (Dab.Docler)
Hegyi Ádám Z.

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Fehérvár)
Martin Saluga (Brassó) Szirányi Bence (Fehérvár)
Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.) Nagy Gergő (Németország)
Fodor Szabolcs (visszavonult)
Clinton Atkinson
Tyler Czuba

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
Linus Schellin
Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző, SUI-2.)
Stanislav Meciar (vezetőedző, TSV Peissenberg, GER-4.)) Karol Krizan (Tonsberg Vikings, NOR-1.)
Marek Uram (Znojmo, EBEL)
Marek Dubec (Vsetin, CZE-3.)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk
Martin Saluga (Miskolc) Kevin Wehrs
Dennis Dumitru (Steaua) Peter Barinka
Daniel Oprea (Steaua) Borsos Attila
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Lőrincz Levente
Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (Brassó) Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Lubomir Hurtaj
Jan Fadrny
Vaclav Novak
Jaroslav Kmit

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk