9 év után nem Orr a legjobb védő

 

Anno. Június 7.

1967 – A kanadai Hall of Fame, azaz a HHOF új tagjai Walter “Turk” Broda, Neil Colville, Harry Oliver és a játékvezető Red Storey.

1972 – Bob Pulford az LA Kings új edzője.

1972 – A HHOF új tagjai Gordie Howe, Jean Beliveau, Bernie Geoffrion, Hap Holmes, Reg “Hooley” Smith és Weston Adams.

1976 – Kilenc év után először nem Bobby Orrt választják a liga legjobb védőjének hanem a NY Islanders bekkjét, Denis Potvint.

1976 – A HHOF új tagjai Alex Delvecchio, Tim Horton, Harold Ballard, Joseph Cattarinch és John “Bunny” Ahearne.

1983 – A HHOF új tagjai Bobby Hull, Stan Mikita, Ken Dryden.

1993 – A döntő negyedik meccsét a hirtelen halálban (14:37) zsinórban másodszor John LeClair dönti el. Kings – Canadiens 2-3

1993 – A Montreal egymás után 10. hosszabbításos mérkőzését nyeri a playoffban, ami új NHL-rekord.

2004 – Ruslan Fedotenko két góljának köszönhetően a döntő hetedik meccsét megnyeri a Tampa, és ezzel bajnok. Lightning–Flames 2-1

Születésnapok – Mike Modano, Stephane Richer, Terry O’Reilly, Andrei Kovalenko, Gilles Marotte, Milan Lucic, Milan Jurcina, Matt Beleskey.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., csütörtök
U18 15:40 KMHGEP 14-1VÉGE
U18 16:00 ETODHK 3-4VÉGE
U18 18:45 UTESZD 12-0VÉGE
U18 19:20 AVSZEG 8-2VÉGE
U18 19:40 MACPEF 6-0VÉGE
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20   OHCUTE 
ROM 17:30 SCCSTE INFO
VB20 19:00 FRAHUN 
EL 20:00 DABTIT INFO
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk