9 év után nem Orr a legjobb védő

 

Anno. Június 7.

1967 – A kanadai Hall of Fame, azaz a HHOF új tagjai Walter “Turk” Broda, Neil Colville, Harry Oliver és a játékvezető Red Storey.

1972 – Bob Pulford az LA Kings új edzője.

1972 – A HHOF új tagjai Gordie Howe, Jean Beliveau, Bernie Geoffrion, Hap Holmes, Reg “Hooley” Smith és Weston Adams.

1976 – Kilenc év után először nem Bobby Orrt választják a liga legjobb védőjének hanem a NY Islanders bekkjét, Denis Potvint.

1976 – A HHOF új tagjai Alex Delvecchio, Tim Horton, Harold Ballard, Joseph Cattarinch és John “Bunny” Ahearne.

1983 – A HHOF új tagjai Bobby Hull, Stan Mikita, Ken Dryden.

1993 – A döntő negyedik meccsét a hirtelen halálban (14:37) zsinórban másodszor John LeClair dönti el. Kings – Canadiens 2-3

1993 – A Montreal egymás után 10. hosszabbításos mérkőzését nyeri a playoffban, ami új NHL-rekord.

2004 – Ruslan Fedotenko két góljának köszönhetően a döntő hetedik meccsét megnyeri a Tampa, és ezzel bajnok. Lightning–Flames 2-1

Születésnapok – Mike Modano, Stephane Richer, Terry O’Reilly, Andrei Kovalenko, Gilles Marotte, Milan Lucic, Milan Jurcina, Matt Beleskey.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk