Magyarország–Japán 4-1

   

A magyar inline válogatott magabiztosan győzte le a távol-keletieket.

A mérkőzés harmadik percében Orbán Attila találatával vezetett Magyarország, másfél perc múlva pedig Kiss Ákos kétgólosra növelte az előnyt. A második játékrészben nem esett gól, a harmadik negyed közepén pedig a remekül védő Sájevics András kapujába betalált Kavakami Keiszuke. Revák Zoltán egy percen belül visszaállította a kétgólos differenciát, négy perccel a mérkőzés vége előtt pedig Bartalis István beállította a 4-1-es végeredményt.

inline-1

Kedden a magyar válogatott Ausztriával találkozik, a győztes csapat megnyerni a D csoportot. Ha nyerünk, akkor a C csoport utolsó helyezettjével, Bulgáriával találkozunk a negyeddöntőben, ha vesztünk, akkor a brit-ausztrál-horvát hármasból kerülhet ki az ellenfél.

Az inline vb eredményei:

A csoport
Divízió 1

A csoportmérkőzések:

Vasárnap 19.00 Magyarország–Argentína 3-2
Hétfő 19.00 Magyarország–Japán 4-1
Kedd 19.00 Magyarország–Ausztria

A magyar inline válogatott vb-kerete:

Kapusok: Kiss Tamás, Sájevics András.
Hátvédek: Lencsés Tamás, Revák Zoltán, Erdélyi Tamás, Orbán Attila, Bontovics Márton, Borbás Gergely.
Csatárok: Bartalis Balázs, Bartalis István, Rafaj Attila, Kiss Ákos, Feil Arnold, Szappanos Dávid, Peterdi Imre, Fekecs Norbert.

Szövetségi kapitány: Miroslav Vybiral.
Fizioterapeuta: Kereki Zsolt.
Felszerelésmenedzser: Illés Sándor, Marczi Ádám.
Csapatvezető: Pap Gábor.

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC INFO
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk