82 éve kezdték építeni a Maple Leafs Gardent

 

Június 1. Anno.

1931 – A Maple Leafs Garden építésének a kezdete. A mai áron 22 millió dollárba kerülő új csarnok építése mindössze 165 napot vesz igénybe.

1949 – A liga hivatalosan 60-ról 70-re emeli az alapszakasz mérkőzések számát.

1976 – A montreali drafton a Washington választ legelsőként, az 1/1-es Rick Green.

1979 – A Flyers kétszeres kupa- és Conn Smythe trófea győztes kapusa Bernie Parent bejelenti a visszavonulását egy súlyos szemsérülés miatt.

1982 – A Calgary meneszti Al MacNeil vezetőedzőt, helyére Bob Johnson kerül.

1982 – A Vancouver meneszti Tom Watt vezetőedzőt, helyére Bob McCammon kerül.

1988 – A Philadelphia kinevezi története heteidk edzőjét Paul Holmgren személyében, aki Mike Keenant váltja.

1992 – A döntő negyedik találkozója az NHL történetének első mérkőzése, amit júniusban rendeznek. Blackhawks–Penguins 5-6

1993 – A döntő első találkozóján Gretzky egy gól mellett hármat előkészít, Luc Robitaille pedig két gólt üt, így a Los Angeles nyeri az első mérkőzést. Kings–Canadiens 4-1

1996 – John Vanbiesbrouck 39 védésének köszönhetően a Florida nyerni tud a Keleti Konferencia hetedik mérkőzésén és története során először jut a döntőbe.

2000 – Glen Sather a New York Rangers új general managere.

HBD – Paul Coffey, Ladislav Nagy, Vlagyimir Krutov, Jaroslav Svoboda, Mark Fistric, Jeff Hackett, Mike Dunham.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk