Kiss Dániel a Fehérvárban folytatja

   

A Dab.Docler 10-szeres válogatott hátvédje a megye másik csapatát és az EBEL-t választotta.

A 21 éves hátvéd 6 éves kora óta Újvárosban nevelkedett, most 2+1 éves szerződést írt alá a Sapa Fehérvár AV19-cel. “Sok rutinos hátvéd hagyja abba a hokit vagy távozott a Fehérvártól, a helyüket fiatalokkal töltik fel, így kerültem a képbe én is – mondta a Jégkorongblognak Kiss Dániel. – Nagyon jó munkát végeztünk az elmúlt években Dunaújvárosban, de úgy érzem, az EBEL-ben még nagyobb a fejlődési lehetőség, sok mindent tanulhatok ott. Egymás után háromszor az utolsó körben estem ki a vb előtt a válogatott keretből, igaz, egyszer kéztörés miatt, remélem, sikerül annyit fejlődnöm, hogy akár már jövőre ott lehessek a világbajnoki keretben.”

Kiss Dániel június 3-án jelentkezik első székesfehérvári edzésére.

Kiss Daniel DAB

Fotó: Mudra László (dabdocler.hu)

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL) Nagy Krisztián (Miskolc) Sille Tamás (visszavonulás)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt Nemes Benjámin (Patriot, MHL)
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco Kóger Dániel (Florida, ECHL)
Kyle Bailey Vas János (Dijon, FRA)
Filip Novak Adam Naglich (Medvescak)
Tyler Metcalfe
Hajós Roland
Horváth András
Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Kiss Dániel (Fehérvár)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Hegyi Ádám Z.

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Fehérvár)
Martin Saluga (Brassó)
Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fodor Szabolcs (visszavonult)
Clinton Atkinson
Tyler Czuba

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
Linus Schellin
Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Wéber Zsolt
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző)
Karol Krizan (Tonsberg Vikings, NOR-1.)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk
Martin Saluga (Miskolc) Kevin Wehrs
Dennis Dumitru (Steaua) Peter Barinka
Daniel Oprea (Steaua) Borsos Attila
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Lőrincz Levente
Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj (Debrecen)

 

Debrecen

Jött Ment Jöhet Mehet
Lubomir Hurtaj (HSC Csíkszereda)

 

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk