Kiss Dániel a Fehérvárban folytatja

   

A Dab.Docler 10-szeres válogatott hátvédje a megye másik csapatát és az EBEL-t választotta.

A 21 éves hátvéd 6 éves kora óta Újvárosban nevelkedett, most 2+1 éves szerződést írt alá a Sapa Fehérvár AV19-cel. “Sok rutinos hátvéd hagyja abba a hokit vagy távozott a Fehérvártól, a helyüket fiatalokkal töltik fel, így kerültem a képbe én is – mondta a Jégkorongblognak Kiss Dániel. – Nagyon jó munkát végeztünk az elmúlt években Dunaújvárosban, de úgy érzem, az EBEL-ben még nagyobb a fejlődési lehetőség, sok mindent tanulhatok ott. Egymás után háromszor az utolsó körben estem ki a vb előtt a válogatott keretből, igaz, egyszer kéztörés miatt, remélem, sikerül annyit fejlődnöm, hogy akár már jövőre ott lehessek a világbajnoki keretben.”

Kiss Dániel június 3-án jelentkezik első székesfehérvári edzésére.

Kiss Daniel DAB

Fotó: Mudra László (dabdocler.hu)

Nyári játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvárnál:

Fehérvár

Jött Ment Jöhet Mehet
Marty Raymond (vezetőedző, Medvescak, EBEL) Adam Munro (Innsbruck, EBEL) Nagy Krisztián (Miskolc) Sille Tamás (visszavonulás)
Rob Pallin (edző, Las Vegas Wranglers, ECHL) Harlan Pratt Nemes Benjámin (Patriot, MHL)
Kiss Dániel (Dab.Docler) Juraj Durco Kóger Dániel (Florida, ECHL)
Kyle Bailey Vas János (Dijon, FRA)
Filip Novak Adam Naglich (Medvescak)
Tyler Metcalfe
Hajós Roland
Horváth András
Sofron István (Krefeld)
Vas Márton (Löwen Frankfurt)
Jan Neliba (vezetőedző, Zilina)

 

Dab.Docler

Jött Ment Jöhet Mehet
Kiss Dániel (Fehérvár)

 

Ferencváros

Jött Ment Jöhet Mehet
Hoffmann Attila (Vasas, edző)
Hegyi Ádám Z.

 

Miskolci Jegesmedvék

Jött Ment Jöhet Mehet
Juraj Faith (EHC Freiburg, GER-3.) Tim Kehler (vezetőedző, Löwen Frankfurt, GER-3.) Nagy Krisztián (Fehérvár)
Martin Saluga (Brassó)
Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz FRA-1.)
Fodor Szabolcs (visszavonult)
Clinton Atkinson
Tyler Czuba

 

UTE

Jött Ment Jöhet Mehet
Baróti Zsolt (edző) Pál Zoltán Gergely Csaba
Linus Schellin
Wéber Zsolt
Szajbert Patrik
Wéber Zsolt
Meretei Márkó
Janne Sinkkonen (edző)

 

HC Nové Zámky

Jött Ment Jöhet Mehet
Erik Caladi (Lyon, FRA-2.) Robert Spisák (vezetőedző)
Karol Krizan (Tonsberg Vikings, NOR-1.)

 

Brassó

Jött Ment Jöhet Mehet
Molnár Zsolt (HSC) Rory Rawlyk
Martin Saluga (Miskolc) Kevin Wehrs
Dennis Dumitru (Steaua) Peter Barinka
Daniel Oprea (Steaua) Borsos Attila
Márton Hunor (HK Trnava, SVK-U20) Lőrincz Levente
Basilidesz Tibor
Fodor Csanád
Claudiu Mihailescu

 

HSC Csíkszereda

Jött Ment Jöhet Mehet
Jozef Hruby (HK Michalovce, SVK-2.) Molnár Zsolt (Brassó) Lubomir Hurtaj (Debrecen)

 

Debrecen

Jött Ment Jöhet Mehet
Lubomir Hurtaj (HSC Csíkszereda)

 

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA ÉLŐ
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC ÉLŐ
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk