A Sport Tv az év legjobb KHL-es műsorsugárzója

   

Az orosz bázisú liga évzáró ünnepsége magyar díjat is hozott.

Az “Év legjobb KHL-es műsorsugárzója” díjat a Chello Central Europe Zrt., azaz a Sport Televízió kapta a 2013-as KHL-évzáró gálán. A díjat a csatorna  képviseletében Pehl Bernadett főgyártásvezető vette át. A magyar díjátvétel a videón 1:33:30-tól látható.

khldíj

A KHL 2013-as évzáró gálájának díjazottjai:

A Remény-kupa legjobbjai:
Legjobb kapus: Jevgenyij Lobanov (Avtomobiliszt)
Legjobb védő: Oskars Cibulskis (Dinamo Riga)
Legjobb támadó: Roberts Bukarts (Dinamo Riga)

A Nyugati-főcsoport győztese:
Dinamo Moszkva

A Keleti-főcsoport győztese:
Traktor

Vszevolod Bobrov-díj (legtöbb lőtt gól):
SZKA (238)

Az alapszakasz gólkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 35 gól)

Az alapszakasz pontkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 76 pont, 35+41)

Az alapszakasz legponterősebb védője:
Renat Mamasev (Nyeftyehimik; 42 pont, 10+32)

Andrej Zimin-díj (a legjobb orvos):
Valerij Konov (Dinamo Moszkva)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb adminisztrátor):
Anatolij Vorobjov (Traktor)

Alekszej Cserepanov-díj (az év újonca):
Valerij Nyicsuskin (Traktor)

Valtentyin Szics-díj (legjobb klubvezető):
Arkagyij Rotenberg (Dinamo Moszkva)

Legjobb edző:
Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva)

Legjobb kommnetátor:
Szergej Fedotov (KHL TV)

Leggyorsabb és legkésőbbi gól:
Miks Indrasis (Dinamo Riga, 00:08)
Gyenyisz Kazionov (Szeversztal, 118:48)

Legjobb televíziótársaság:
Chello Central Europe Zrt.

Legjobb újságíró:
Alekszandr Ljutyikov (PROsport)
Alekszej Sevcsenko (Gyerzsi Peredacsu)

Andrej Sztarojtov-díj, Arany Síp (legjobb játékvezető):
Eduard Ogyins

Aranyjátékos-díj (három szezon alatt lejátszott legtöbb mérkőzés):
Sztanyiszlav Csisztov (Traktor, 220 meccs)

Hűséges játékos-díj (a legjobb veretán):
Makszim Szokolov (Nyeftyehimik)

A legjobb plusz-mínusz mutató:
Jonas Enlund (Szibir, +21)

Úriember a jégen:
Kevin Dallman (SZKA, 22 perc büntetés) és Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk,6 perc büntetés)

A legjobb trojka:
Nyikolaj Kuljomin, Jevgenyij Malkin, Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk, 40 gól)

Legjobb kapus:
Alekszandr Jerjomenko

A rájátszás legértékesebb játékosa:
Alekszandr Jerjomenko

Arany Ütő-díj (az alapszakasz MVP-je):
Szergej Mozjakin

Arany Sisak-díj (az álomcsapat):
Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva), Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva), Alekszandr Radulov (CSZKA), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Viktor Tyihonov (SZKA)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk