A Sport Tv az év legjobb KHL-es műsorsugárzója

   

Az orosz bázisú liga évzáró ünnepsége magyar díjat is hozott.

Az “Év legjobb KHL-es műsorsugárzója” díjat a Chello Central Europe Zrt., azaz a Sport Televízió kapta a 2013-as KHL-évzáró gálán. A díjat a csatorna  képviseletében Pehl Bernadett főgyártásvezető vette át. A magyar díjátvétel a videón 1:33:30-tól látható.

khldíj

A KHL 2013-as évzáró gálájának díjazottjai:

A Remény-kupa legjobbjai:
Legjobb kapus: Jevgenyij Lobanov (Avtomobiliszt)
Legjobb védő: Oskars Cibulskis (Dinamo Riga)
Legjobb támadó: Roberts Bukarts (Dinamo Riga)

A Nyugati-főcsoport győztese:
Dinamo Moszkva

A Keleti-főcsoport győztese:
Traktor

Vszevolod Bobrov-díj (legtöbb lőtt gól):
SZKA (238)

Az alapszakasz gólkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 35 gól)

Az alapszakasz pontkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 76 pont, 35+41)

Az alapszakasz legponterősebb védője:
Renat Mamasev (Nyeftyehimik; 42 pont, 10+32)

Andrej Zimin-díj (a legjobb orvos):
Valerij Konov (Dinamo Moszkva)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb adminisztrátor):
Anatolij Vorobjov (Traktor)

Alekszej Cserepanov-díj (az év újonca):
Valerij Nyicsuskin (Traktor)

Valtentyin Szics-díj (legjobb klubvezető):
Arkagyij Rotenberg (Dinamo Moszkva)

Legjobb edző:
Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva)

Legjobb kommnetátor:
Szergej Fedotov (KHL TV)

Leggyorsabb és legkésőbbi gól:
Miks Indrasis (Dinamo Riga, 00:08)
Gyenyisz Kazionov (Szeversztal, 118:48)

Legjobb televíziótársaság:
Chello Central Europe Zrt.

Legjobb újságíró:
Alekszandr Ljutyikov (PROsport)
Alekszej Sevcsenko (Gyerzsi Peredacsu)

Andrej Sztarojtov-díj, Arany Síp (legjobb játékvezető):
Eduard Ogyins

Aranyjátékos-díj (három szezon alatt lejátszott legtöbb mérkőzés):
Sztanyiszlav Csisztov (Traktor, 220 meccs)

Hűséges játékos-díj (a legjobb veretán):
Makszim Szokolov (Nyeftyehimik)

A legjobb plusz-mínusz mutató:
Jonas Enlund (Szibir, +21)

Úriember a jégen:
Kevin Dallman (SZKA, 22 perc büntetés) és Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk,6 perc büntetés)

A legjobb trojka:
Nyikolaj Kuljomin, Jevgenyij Malkin, Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk, 40 gól)

Legjobb kapus:
Alekszandr Jerjomenko

A rájátszás legértékesebb játékosa:
Alekszandr Jerjomenko

Arany Ütő-díj (az alapszakasz MVP-je):
Szergej Mozjakin

Arany Sisak-díj (az álomcsapat):
Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva), Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva), Alekszandr Radulov (CSZKA), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Viktor Tyihonov (SZKA)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk