A Sport Tv az év legjobb KHL-es műsorsugárzója

   

Az orosz bázisú liga évzáró ünnepsége magyar díjat is hozott.

Az “Év legjobb KHL-es műsorsugárzója” díjat a Chello Central Europe Zrt., azaz a Sport Televízió kapta a 2013-as KHL-évzáró gálán. A díjat a csatorna  képviseletében Pehl Bernadett főgyártásvezető vette át. A magyar díjátvétel a videón 1:33:30-tól látható.

khldíj

A KHL 2013-as évzáró gálájának díjazottjai:

A Remény-kupa legjobbjai:
Legjobb kapus: Jevgenyij Lobanov (Avtomobiliszt)
Legjobb védő: Oskars Cibulskis (Dinamo Riga)
Legjobb támadó: Roberts Bukarts (Dinamo Riga)

A Nyugati-főcsoport győztese:
Dinamo Moszkva

A Keleti-főcsoport győztese:
Traktor

Vszevolod Bobrov-díj (legtöbb lőtt gól):
SZKA (238)

Az alapszakasz gólkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 35 gól)

Az alapszakasz pontkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 76 pont, 35+41)

Az alapszakasz legponterősebb védője:
Renat Mamasev (Nyeftyehimik; 42 pont, 10+32)

Andrej Zimin-díj (a legjobb orvos):
Valerij Konov (Dinamo Moszkva)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb adminisztrátor):
Anatolij Vorobjov (Traktor)

Alekszej Cserepanov-díj (az év újonca):
Valerij Nyicsuskin (Traktor)

Valtentyin Szics-díj (legjobb klubvezető):
Arkagyij Rotenberg (Dinamo Moszkva)

Legjobb edző:
Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva)

Legjobb kommnetátor:
Szergej Fedotov (KHL TV)

Leggyorsabb és legkésőbbi gól:
Miks Indrasis (Dinamo Riga, 00:08)
Gyenyisz Kazionov (Szeversztal, 118:48)

Legjobb televíziótársaság:
Chello Central Europe Zrt.

Legjobb újságíró:
Alekszandr Ljutyikov (PROsport)
Alekszej Sevcsenko (Gyerzsi Peredacsu)

Andrej Sztarojtov-díj, Arany Síp (legjobb játékvezető):
Eduard Ogyins

Aranyjátékos-díj (három szezon alatt lejátszott legtöbb mérkőzés):
Sztanyiszlav Csisztov (Traktor, 220 meccs)

Hűséges játékos-díj (a legjobb veretán):
Makszim Szokolov (Nyeftyehimik)

A legjobb plusz-mínusz mutató:
Jonas Enlund (Szibir, +21)

Úriember a jégen:
Kevin Dallman (SZKA, 22 perc büntetés) és Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk,6 perc büntetés)

A legjobb trojka:
Nyikolaj Kuljomin, Jevgenyij Malkin, Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk, 40 gól)

Legjobb kapus:
Alekszandr Jerjomenko

A rájátszás legértékesebb játékosa:
Alekszandr Jerjomenko

Arany Ütő-díj (az alapszakasz MVP-je):
Szergej Mozjakin

Arany Sisak-díj (az álomcsapat):
Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva), Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Ilja Gorohov (Dinamo Moszkva), Alekszandr Radulov (CSZKA), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Viktor Tyihonov (SZKA)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk