Az NHL történetének egyik legnagyobb cseréje

 

Május 15. Anno.

1926 – Az NHL bejelenti, hogy csatlakozik a ligához a NY Rangers, a Detroit és a Chicago.

1964 – A Montreal Canadiens új igazgatója Sam Pollock, a távozó Frank Selke után.

1967 – Az NHL történetének egyik legnagyobb cseréje, amelyben Phil Esposito, Ken Hodge és Fred Stanfield Bostonba megy a Gilles Marotte, Pit Martin, Jack Norris hármasért.

1973 – A Flyers elcseréli az az évi első körös draftjogát és Doug Favellt a Torontóval Bernie Parentért és egy második körös választási jogért cserébe.

1973 – A montreali játékosbörzén a New York Islanders az egyperegyes joggal élve Denis Potvint választja.

1980 – A finálé második mérkőzésén Paul Holmgren triplázik, ezzel ő az első amerikai születésű játékos, aki mesterhármast üt a döntőben. Flyers–Islanders 8-3

1990 – A playoff történetének kilencedik, a finálék történetének pedig a leghosszabb mérkőzése a döntő első összecsapása, amit harmadik ráadásban Petr Klima dönt el 15:13-nál. Bruins – Oilers 2-3

HBD – Turk Broda, Jordan Eberle, Wes Walz, Paul Ysebaert, Jeff Deslauriers

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk