Thoresen is erősíti a norvégokat

 

Roy Johansen kihirdette hazája válogatottjának keretét. Norvégia keretét változatlanul az Elitserien-játékosok adják, a védelemben négy, a támadóknál nyolc svéd elitligás található meg. Az első számú kapus várhatóan a tavalyi évhez hasonlóan a KHL-es Lars Haugen lesz, míg a csapat legnagyobb neve a szentpétervári támadó, Patrick Thoresen.

Kapusok: Lars Haugen (Dinamo Minszk, KHL), Steffen Söberg (Valerenga), Lars Volden (Espoo Blues, FIN)
Védők: Alexander Bonsaksen (Rögle, SWE), Jonas Holös (Växjö, SWE), Henrik Solberg (Stavanger Oilers), Daniel Sörvik (Valerenga), Ole-Kristian Tollefsen (Farjestad, SWE), Mats Trygg (HV71, SWE), Henrik Ödegaard (Sparta Sarpsborg)
Támadók: Morten Ask (Valerenga), Martin Röymark (Farjestad, SWE), Anders Bastiansen (Farjestad, SWE), Marius Holtet (Farjestad, SWE), Robin Dahlström (Troja/Ljungby, SWE-2), Kristian Forsberg (Modo, SWE), Per-Age Skröder (Modo, SWE), Mads Hansen (Brynas, SWE), Andreas Martinsen (Düsseldorf, GER), Ken Andre Olimb (Karlskoga, SWE-2), Mathis Olimb (Frölunda, SWE), Mats Rosseli Olsen (Frölunda, SWE), Niklas Roest (Sparta Sarpsborg), Lars Erik Spets (Lörenskog), Patrick Thoresen (SZKA, KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk