OHL-es kapus is az USA keretében

 

Egy januári világbajnokot is nevezett Joe Sacco az amerikai keretbe.

A korábban említett tizenöt játékoshoz csatlakozott a védelembe a coloradói Erik Johnson és a winnipegi Jacob Trouba, míg a támadókhoz két new jersey-i, Ryan Carter és Stephen Gionta, a chicagói Drew LeBlanc és a phoenixi David Moss. Az USA szombaton 11.45-kor kezdi világbajnoki szereplését Ausztria ellen Helsinkiben. A friss világbajnok pedig nem más, mint a januári ufai junior-világbajnokság legjobb kapusa, John Gibson.

Kapusok: Ben Bishop (Tampa Bay Lightning), Cal Heeter (Adirondack Phantoms, AHL), John Gibson (Kitchener Rangers, OHL)
Védők:  Chris Butler (Calgary Flames), Matt Carle (Tampa Bay Lightning), Jamie McBain (Carolina Hurricanes), Justin Faulk (Carolina Hurricanes), Matt Hunwick (Colorado Avalanche), Erik Johnson (Colorado Avalanche), Jeff Petry (Edmonton Oilers), Jacob Trouba (Winnipeg Jets)
Támadók: Nick Bjugstad (Florida Panthers), Bobby Butler (Nashville Predators), Ryan Carter, (New Jersey Devils), Stephen Gionta (New Jersey Devils), Danny Kristo (Hamilton Bulldogs, AHL), Drew LeBlanc (Chicago Blackhawks), David Moss (Phoenix Coyotes), Paul Stastny (Colorado Avalanche), Aaron Palushaj (Colorado Avalanche), Craig Smith (Nashville Predators), Tim Stapleton (Dinamo Minszk, KHL), Nate Thompson (Tampa Bay Lightning)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk