Franciaország rutinos kerettel utazik

 

A gallok keretében NHL-es és svéd harmadosztályban játszó is helyet kapott. A franciák összesen négy újonccal vágnak neki a világbajokságnak, alapvetően az összeszokott keretüket nevezték. A legutóbbi vébé egyik meglepetéscsapataként közel álltak ahhoz, hogy negyeddöntőbe jussanak, érdekes lesz látni, idén mire lesz esélyük.

Kapusok: Florian Hardy (Angers), Cristobal Huet (Lausanne, SUI-2), Fabrice Lhenry (Rouen)
Védők: Yohann Auvitu (Lukko, FIN), Vincent Bachet (Amiens), Nicolas Besch (Cracovia Krakow, POL), Kévin Hecquefeuille (Karlskrona SWE-2), Jonathan Janil (Rouen), Antonin Manavian (Innsbruck, AUT), Maxime Moisand (Odense, DEN)
Támadók: Pierre-Édouard Bellemare (Skelleftea, SWE), Charles Bertrand (Lukko, FIN), Timothé Bozon (Kamloops Blazers, WHL), Teddy Da Costa (Tychy, POL), Julien Desrosiers (Rouen), Damien Fleury (Södertalje, SWE), Anthony Guttig (Tranas, SWE-3), Brian Henderson (Angers), Laurent Meunier (Straubing, GER), Damien Raux (Mulhouse), Nicolas Ritz (Dijon), Antoine Roussel (Dallas Stars, NHL), Yorick Treille (Sparta Praha, CZE), Sacha Treille (Red Bull Salzburg, AUT)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk