19 vb-meccs a Sport Tv-n

   

Pénteken kezdődik az A csoportos világbajnokság, ennek apropóján összeszedtük, mely meccseket tűzi képernyőre idehaza a Sport Tv. Egy híján minden napra jut egy mérkőzés, hét közben az esti, hétvégén pedig a délutáni műsorsávban, a negyeddöntőktől pedig minden mérkőzés képernyőre kerül.

Az IIHF.com tájékoztatása szerint ez évben is minden meccset nézhetővé tesznek online, ennek részleteiről később írnak. A vb-közvetítésre több mint 100 ország tv-társaságainak van élő szerződésük.

A Sport Tv-n látható mérkőzések:
2013. május 3., péntek, 20.15: Svédország–Svájc (Sport 1)
2013. május 4., szombat, 15.00: Oroszország–Lettország (Sport 2)
2013. május 5., vasárnap, 16.15: Svájc–Kanada (Sport 1)
2013. május 6., hétfő, 20.15: Svédország–Fehéroroszország (Sport 2)
2013. május 7., kedd, 19.15: Oroszország–USA (Sport 2)
2013. május 8., szerda, 19.15: USA–Finnország (Sport 2)
2013. május 9., csütörtök, 20.15: Svédország–Kanada (Sport 2)
2013. május 10., péntek, 19.15: Oroszország–Finnország (Sport 2)
2013. május 12., vasárnap, 20.15: Kanada–Csehország (Sport 1)
2013. május 13., hétfő, 19.15: Ausztria–Oroszország (Sport 2)
2013. május 14., kedd, 11.15: Szlovákia–USA (Sport 2)

2013. május 16., csütörtök, 12.00: 1. negyeddöntő (Sport 1)
2013. május 16., csütörtök, 14.45: 2. negyeddöntő (Sport 1)
2013. május 16., csütörtök, 17.30: 3. negyeddöntő (Sport 2)
2013. május 16., csütörtök, 20.15: 4. negyeddöntő (Sport 2)

2013. május 18., szombat, 15.00: 1. elődöntő (Sport 2)
2013. május 18., szombat, 19.00: 2. elődöntő (Sport 2)

2013. május 19., vasárnap, 15.00: bronzmérkőzés (Sport 1)
2013. május 19., vasárnap, 23.00: döntő (felvételről, Sport 1)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk