19 vb-meccs a Sport Tv-n

   

Pénteken kezdődik az A csoportos világbajnokság, ennek apropóján összeszedtük, mely meccseket tűzi képernyőre idehaza a Sport Tv. Egy híján minden napra jut egy mérkőzés, hét közben az esti, hétvégén pedig a délutáni műsorsávban, a negyeddöntőktől pedig minden mérkőzés képernyőre kerül.

Az IIHF.com tájékoztatása szerint ez évben is minden meccset nézhetővé tesznek online, ennek részleteiről később írnak. A vb-közvetítésre több mint 100 ország tv-társaságainak van élő szerződésük.

A Sport Tv-n látható mérkőzések:
2013. május 3., péntek, 20.15: Svédország–Svájc (Sport 1)
2013. május 4., szombat, 15.00: Oroszország–Lettország (Sport 2)
2013. május 5., vasárnap, 16.15: Svájc–Kanada (Sport 1)
2013. május 6., hétfő, 20.15: Svédország–Fehéroroszország (Sport 2)
2013. május 7., kedd, 19.15: Oroszország–USA (Sport 2)
2013. május 8., szerda, 19.15: USA–Finnország (Sport 2)
2013. május 9., csütörtök, 20.15: Svédország–Kanada (Sport 2)
2013. május 10., péntek, 19.15: Oroszország–Finnország (Sport 2)
2013. május 12., vasárnap, 20.15: Kanada–Csehország (Sport 1)
2013. május 13., hétfő, 19.15: Ausztria–Oroszország (Sport 2)
2013. május 14., kedd, 11.15: Szlovákia–USA (Sport 2)

2013. május 16., csütörtök, 12.00: 1. negyeddöntő (Sport 1)
2013. május 16., csütörtök, 14.45: 2. negyeddöntő (Sport 1)
2013. május 16., csütörtök, 17.30: 3. negyeddöntő (Sport 2)
2013. május 16., csütörtök, 20.15: 4. negyeddöntő (Sport 2)

2013. május 18., szombat, 15.00: 1. elődöntő (Sport 2)
2013. május 18., szombat, 19.00: 2. elődöntő (Sport 2)

2013. május 19., vasárnap, 15.00: bronzmérkőzés (Sport 1)
2013. május 19., vasárnap, 23.00: döntő (felvételről, Sport 1)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC ÉLŐ
EWHL 17:30 SKPKMH ÉLŐ
KK 17:30 BRATXU ÉLŐ
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk