19 vb-meccs a Sport Tv-n

   

Pénteken kezdődik az A csoportos világbajnokság, ennek apropóján összeszedtük, mely meccseket tűzi képernyőre idehaza a Sport Tv. Egy híján minden napra jut egy mérkőzés, hét közben az esti, hétvégén pedig a délutáni műsorsávban, a negyeddöntőktől pedig minden mérkőzés képernyőre kerül.

Az IIHF.com tájékoztatása szerint ez évben is minden meccset nézhetővé tesznek online, ennek részleteiről később írnak. A vb-közvetítésre több mint 100 ország tv-társaságainak van élő szerződésük.

A Sport Tv-n látható mérkőzések:
2013. május 3., péntek, 20.15: Svédország–Svájc (Sport 1)
2013. május 4., szombat, 15.00: Oroszország–Lettország (Sport 2)
2013. május 5., vasárnap, 16.15: Svájc–Kanada (Sport 1)
2013. május 6., hétfő, 20.15: Svédország–Fehéroroszország (Sport 2)
2013. május 7., kedd, 19.15: Oroszország–USA (Sport 2)
2013. május 8., szerda, 19.15: USA–Finnország (Sport 2)
2013. május 9., csütörtök, 20.15: Svédország–Kanada (Sport 2)
2013. május 10., péntek, 19.15: Oroszország–Finnország (Sport 2)
2013. május 12., vasárnap, 20.15: Kanada–Csehország (Sport 1)
2013. május 13., hétfő, 19.15: Ausztria–Oroszország (Sport 2)
2013. május 14., kedd, 11.15: Szlovákia–USA (Sport 2)

2013. május 16., csütörtök, 12.00: 1. negyeddöntő (Sport 1)
2013. május 16., csütörtök, 14.45: 2. negyeddöntő (Sport 1)
2013. május 16., csütörtök, 17.30: 3. negyeddöntő (Sport 2)
2013. május 16., csütörtök, 20.15: 4. negyeddöntő (Sport 2)

2013. május 18., szombat, 15.00: 1. elődöntő (Sport 2)
2013. május 18., szombat, 19.00: 2. elődöntő (Sport 2)

2013. május 19., vasárnap, 15.00: bronzmérkőzés (Sport 1)
2013. május 19., vasárnap, 23.00: döntő (felvételről, Sport 1)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk