Biljaletgyinov kihirdette az orosz keretet

 

Az oroszok jelenleg három kapussal, kilenc védővel és tizenhat támadóval számolnak.

A címvédő Oroszország keretébe hat NHL-es kapott meghívást. A kapuban valószínűleg tengerentúli tapasztalattal rendelkező kapus áll, a hetedik vébéjére készülő Brizgalov váltótársa a tavalyi győztes válogatott hálóőre, Varlamov lehet.

A védelemben három CSZKA-játékos kapott helyet, az NHL-t a bekkek között Fjodor Tyutin képviseli, világbajnoki újonc Zajcev, Rilov és Belov. A támadók között Kovalcsuk és Loktyionov a New Jersey játékosa, Anyiszimov a Columbusból kapott meghívót, míg a Gagarin Kupa-győztes Dinamo Moszkvát Kokarjev és Szojin képviselik. A csatárok között három újonc található, Loktyionov, Petrov, Sipacsov, Averin és Tyihonov első ízben léphetnek jégre a vébén, ha túlélik a keretszűkítést.

Kapusok: Ilja Brizgalov (Philadelphia, NHL), Szemjon Varlamov (Colorado, NHL), Vaszilij Kosecskin (Szeversztal)
Védők: Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Anton Belov (Avangard), Jevgenyij Birjukov (Metallurg Magnyitogorszk), Fjodor Tyutin (Columbus, NHL), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA), Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Nyikita Zajcev (Szibir), Jevgenyij Rjaszenszkij (CSZKA), Jakov Rilov (CSZKA)
Támadók: Jegor Averin (Lokomotiv), Ilja Kovalcsuk (New Jersey, NHL), Viktor Tyihonov (SZKA), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Szojin (Dinamo Moszkva), Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Alekszej Tyerescsenko (Ak Barsz), Alekszandr Radulov (CSZKA), Alekszandr Szvitov (Szalavat Julajev), Alekszandr Perezsogin (Avangard), Kirill Petrov (Ak Barsz), Alekszandr Popov (Avangard), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Andrej Loktyionov (New Jersey, NHL), Vagyim Sipacsov (Szeversztal), Artyom Anyiszimov (Columbus, NHL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk