A Euro Hockey Tour utolsó állomása

   

Csütörtökön kezdetét veszi az EHT szezonbeli negyedik tornája. Csehországban 5 meccset rendeznek, a megszokott módon az első napon egy találkozóra nem a torna helyszínén kerül sor, ezúttal Svédország játszik egyet hazai pályán. A svédeken kívül mindhárom válogatott nyert már 1-1 tornát ez évben. Összesítésben 3 pont az oroszok előnye Finnországgal és Csehországgal szemben, a svédek már kiszálltak a versenyből. Megírjuk az aktuális játékoskereteket.

Csehország:
Kapusok: Jakub Kovár (Mountfield Ceské Budejovice), Pavel Francouz (Litvínov), Alexander Salak (Farjestad, SWE)
Védők: Tomás Mojzis (Slovan, KHL), Karel Kubat (Litvínov), Marek Troncinsky (Jugra, KHL), Jan Kolár (Donbassz, KHL), Petr Caslava (Szeversztal, KHL), Tomás Vorácek (Vítkovice), Zdenek Kutlak (Ambri-Piotta, SUI), Jakub Nakládal (Lev, KHL), Jakub Krejcik (Lev, KHL)
Támadók: Ivan Rachunek (Sparta Praha), Petr Hubacek (JYP, FIN), Jiri Novotny (Lev, KHL), Lukas Kaspar (Donbassz, KHL), Zbynek Irgl (Dinamo Minszk, KHL), Tomás Rachunek (Lev, KHL), Petr Koukal (Nyeftyehimik, KHL), Petr Tenkrat (Sparta Praha), Lukas Pech (Karlovy Vary), Jiri Sekac (Lev, KHL), Milan Gulas (Metallurg Magnyitogorszk, KHL), Michal Vondrka (Slovan, KHL), Petr Vrána (Lev, KHL), Tomás Hertl (Slavia Praha)

Finnország:
Kapusok: Mikar Jarvinen (HPK), Joni Ortio (HIFK), Atte Engren (TPS)
Védők: Teemu Laakso (Szeversztal, KHL), Ossi Vaananen (Jokerit), Lasse Kukkonen (Rögle, SWE), Mikko Maenpaa (Lev, KHL), Sami Lepistö (Lev, KHL), Ilari Melart (HIFK), Mikko Kousa (MODO, SWE), Juuso Hietanen (Torpedo, KHL), Janne Jalasvaara (Dinamo Moszkva, KHL), Ville Lajunen (Farjestad, SWE)
Támadók: Niklas Hagman (Lokomotiv, KHL), Marko Anttila (TPS), Petteri Wirtanen (Donbassz, KHL), Juha-Pekka Hytönen (Amur, KHL), Janne Pesonen (Ak Barsz, KHL), Sakari Salminen (KalPa), Pekka Jormakka (Pelicans), Oskar Osala (Nyeftyehimik, KHL), Juha-Pekka Haataja (Karpat), Petri Kontiola (Traktor), Miika Lahti (JYP), Ville Viitaluoma (HPK), Antti Pihlström (Szalavat Julajev), Jere Sallinen (HPK), Juhamatti Aaltonen (Rögle, SWE)

Oroszország:
Kapusok: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz), Vaszilij Kosecskin (Szeversztal)
Védők: Nyikita Zajcev (Szibir), Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA), Anton Belov (Avangard), Konsztantyin Kornyejev (Ak Barsz), Jevgenyij Birjukov (Metallurg Magnyitogorszk), Jevgenyij Rjaszenszkij (CSZKA), Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz)
Támadók: Viktor Tyihonov (SZKA), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Alekszandr Szvitov (Szalavat Julajev), Szergej Plotnyikov (Lokomotiv), Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Alekszandr Popov (Avangard), Alekszej Tyerescsenko (Ak Barsz), Jegor Averin (Lokomotiv), Alekszandr Perezsogin (Avangard), Alekszandr Radulov (CSZKA), Szergej Szojin (Dinamo), Dmitrij Kazionov (Metallurg Magnyitogorszk), Vagyim Sipacsov (Szeversztal), Kirill Petrov (Ak Barsz), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor)

Svédország:
Kapusok: Joacin Eriksson (Skelleftea), Johan Backlund (Karpat, FIN), Johan Gustafsson (Lulea)
Védők: Staffan Kronwall (Lokomotiv, KHL), Tom Nilsson (Mora), Petter Granberg (Skelleftea), Niclas Andersén (Szeversztal, KHL), Johan Fransson (Lulea), Tobias Viklund (AIK), Elias Falth (HV71), Daniel Rahimi (Linköping), Jonas Ahnelöv (MODO)
Támadók: Simon Hjalmarsson (Linköping), Frederik Pettersson (Donbassz, KHL), Oscar Lindberg (Skelleftea), Jesper Fasth (HV71), Calle Jarnkrok (Detroit, NHL), Joel Lundqvist (Frölunda), Jimmie Ericsson (Skelleftea), Niklas Persson (CSZKA, KHL), Linus Omark (Zug, SUI), Dick Axelsson (Frölunda), Par Arlbrandt (Linköping), Nicklas Danielsson (Lev, KHL), Martin Thörnberg (Torpedo, KHL), Jonas Andersson (Torpedo, KHL), Linus Klasen (Lulea), Andreas Jamtin (HV71)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk