Az SC Bern a svájci bajnok

 

A fővárosiak hat mérkőzésen múlták felül a Fribourg-Gottéront.

Az SC Bern összesítésben már 2-0-ra vezetett az alapszakaszgyőztes ellen, ám a fribourgiak egyenlíteni tudtak. Az ötödik meccsen újra a fővárosiak nyertek, idegenben, így kedden hazai jégen ünnepelhették a bajnoki címüket, tizenharmadik alkalommal nyert bajnoki címet az SC Bern, utoljára 2010-ben sikerült. A Fribourg-Gottéron pedig ötödjére szerzett ezüstérmet, legutóbb 1994-ben bukta el a bajnoki finálét.

Negyeddöntők
Fribourg-Gottéron (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
4-2 4-1 3-2 4-5 1-3 3-4 6-1
SC Bern (2.)–Genéve-Servette (7.) 4-3
4-0 2-5 5-6 1-2 2-1 4-3 4-1
EV Zug (3.)–HC Lugano (6.) 4-3
2-1 1-2 2-3 4-3 5-3 1-2 4-1
Zürich Lions (4.)–HC Davos (5.) 4-3
2-3 5-3 0-3 2-3 5-1 3-2 2-0
Elődöntők
 Fribourg-Gottéron (1.)–Zürich Lions (4.) 4-1
3-2 2-1 5-4 2-5 5-4
 SC Bern (2.)–EV Zug (3.) 4-3
4-3 2-8 3-2 2-5 0-4 4-3 4-1
Döntő
Fribourg-Gottéron (1.)– SC Bern (2.) 2-4
1-4 3-4 1-0 3-1 2-3 1-5

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk