KHL-es csatárt is kitettek a kazahok

 

Öt játékossal szűkítette Budapestre érkező keretét Krikunov kapitány.

Eldőlt, nem lép jégre a divízió 1/A-s világbajnokságon a támadók közül Mihail RahmanovJeszmuhanbet Tolepbergen és Jevgenyij Bumagin, míg a védők közül Danyijar Kajirov és Artyemij Lakiza térhet haza. A kazah válogatott jelenlegi keretét így három kapus, tíz védő és tizenhárom támadó alkotja.

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Andrej Jankov 1989 Kazcink-Torpedo (VHL)
Vitalij Kolesznyik 1979 Lokomotiv (KHL)
Pavel Poluektov 1992 Barisz (KHL)
Védők:
Jevgenyij Blohin 1979 Nyeftyehimik (KHL)
Alekszej Bondarjev 1983 Metallurg Magnyitogorszk (KHL)
Kevin Dallman 1981 SZKA (KHL)
Jevgenyij Fagyejev 1982 Barisz (KHL)
Vlagyiszlav Kolesznyikov 1984 Kazcink-Torpedo (VHL)
Andrej Korabejnyikov 1987 Kazcink-Torpedo (VHL)
Vitalij Novopasin 1979 Barisz (KHL)
Roman Szavcsenko 1988 Barisz (KHL)
Makszim Szemjonov 1984 Lokomotiv (KHL)
Alekszej Troscsinszkij 1973 Barisz (KHL)
Támadók:
Viktor Alekszandrov 1985 Barisz (KHL)
Makszim Beljajev 1979 Jugra (KHL)
Vagyim Krasznoszlobodcev 1983 Barisz (KHL)
Fjodor Poliscsuk 1979 Barisz (KHL)
Konsztantyin Puskarjov 1985 Barisz (KHL)
Jevgenyij Rimarjev 1988 Kazcink-Torpedo (VHL)
Konsztantyin Romanov 1985 Barisz (KHL)
Konsztantyin Szavenkov 1990 Kazcink-Torpedo (VHL)
Ilja Szolarjov 1982 Barisz (KHL)
Andrej Szpiridonov 1982 Barisz-2
Roman Sztarcsenko 1986 Barisz (KHL)
Dmitri Upper 1978 Barisz (KHL)
Talgat Zsajlauov 1985 Barisz (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk