KHL-es csatárt is kitettek a kazahok

 

Öt játékossal szűkítette Budapestre érkező keretét Krikunov kapitány.

Eldőlt, nem lép jégre a divízió 1/A-s világbajnokságon a támadók közül Mihail RahmanovJeszmuhanbet Tolepbergen és Jevgenyij Bumagin, míg a védők közül Danyijar Kajirov és Artyemij Lakiza térhet haza. A kazah válogatott jelenlegi keretét így három kapus, tíz védő és tizenhárom támadó alkotja.

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Andrej Jankov 1989 Kazcink-Torpedo (VHL)
Vitalij Kolesznyik 1979 Lokomotiv (KHL)
Pavel Poluektov 1992 Barisz (KHL)
Védők:
Jevgenyij Blohin 1979 Nyeftyehimik (KHL)
Alekszej Bondarjev 1983 Metallurg Magnyitogorszk (KHL)
Kevin Dallman 1981 SZKA (KHL)
Jevgenyij Fagyejev 1982 Barisz (KHL)
Vlagyiszlav Kolesznyikov 1984 Kazcink-Torpedo (VHL)
Andrej Korabejnyikov 1987 Kazcink-Torpedo (VHL)
Vitalij Novopasin 1979 Barisz (KHL)
Roman Szavcsenko 1988 Barisz (KHL)
Makszim Szemjonov 1984 Lokomotiv (KHL)
Alekszej Troscsinszkij 1973 Barisz (KHL)
Támadók:
Viktor Alekszandrov 1985 Barisz (KHL)
Makszim Beljajev 1979 Jugra (KHL)
Vagyim Krasznoszlobodcev 1983 Barisz (KHL)
Fjodor Poliscsuk 1979 Barisz (KHL)
Konsztantyin Puskarjov 1985 Barisz (KHL)
Jevgenyij Rimarjev 1988 Kazcink-Torpedo (VHL)
Konsztantyin Romanov 1985 Barisz (KHL)
Konsztantyin Szavenkov 1990 Kazcink-Torpedo (VHL)
Ilja Szolarjov 1982 Barisz (KHL)
Andrej Szpiridonov 1982 Barisz-2
Roman Sztarcsenko 1986 Barisz (KHL)
Dmitri Upper 1978 Barisz (KHL)
Talgat Zsajlauov 1985 Barisz (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk