0-5-ről nyert a harmadik harmadban a Kings

Április 10. Anno.

1955 ? Gordie Howe pályafutása egyetlen rájátszásbeli mesterhármasát üti a döntő ötödik mérkőzésén. Canadiens?Red Wings 1-5

1956 ? Jean Beliveau egy gólt és két gólpasszt ad a döntő ötödik mérkőzésén, amivel a Canadiens megszerzi a bajnoki címet, amit még
további négy követ zsinórban. Canadiens?Red Wings 3-1

1982 ? ?Miracle is Manchester?, a Los Angeles a záró harmadban öt gólt ütve kiegyenlít, majd a hosszabbításban a győzelmet is megszerzi Daryl Evans góljával. Kings?Oilers 6-5

1984 ? A Patrick-csoport elődöntőjének mindent eldöntő ötödik mérkőzésén Ken Morrow a hosszabbítás kilencedik percében szerzett
góljával az Islanders jut tovább a városi riválisával szemben. Islanders?Rangers 3-2

1990 ? A Los Angeles?Calgary párharc negyedik mérkőzésén a Királyok óriási NHL-csúcsot állítanak fel azzal, hogy három játékosuk is mesterhármast üt összesen kilenc lövésből. Kings?Flames 12-3

1991 ? Wayne Gretzky rekordnak számító 93. playoffgólját szerzi. Canucks?Kings 1-6

1992 ? Az NHL és az NHLPA hivatalosan bejelenti a tíznapos lockout végét.

1994 ? 20 év után Dominik Hasek az első kapus, akinek a szezon végeztével a kapott gólátlaga kettő alatt marad (1.95GAA). Sabres?Rangers 2-3

2003 ? Az anaheimi Jean-Sebastien Giguere élete első playoffmérkőzésén 63 védést produkál, ami új NHL-rekord. Red Wings?Ducks 1-2

Születésnaposok ? Rob Brown, Dion Phaneuf, Sean Avery, Donald Dufresne, Enrico Ciccone, Dennis Vial, Kay Whitmore, Alekszej Szemjonov, Alekszandr Jerjomenko

VÁL 16:00 HUNNOR 3-2VÉGE
VB18 16:30 JPNHUN 3-6VÉGE
VÁL 19:30 ITAHUN INFO