Véget értek a klubcserék az NHL-ben

   

A Vancouver Canucks megszerezte Derek Royt a Dallas Starstól egy második körös választási jogért és Kevin Connautonért.

A Tampa Bay Lightning Carolinába küldte Marc-Andre Bergeront  Adam Hallért és egy 7. körös választásért.

A Washington Capitals Matthew Clacksont cserélte el a phoenixi Joel Rechliczért.

A NY Rangers megszerezte Ryane Clowe-t a San Josétól egy második, egy harmadik és egy feltételes második körös választásért az idei drafton.

A Dallas elcserélte Cameron Gaunce-t a coloradói Tomas Vincourért.

A Montreal egy ötödik körös draftjogot adott a Los Angelesnek Davis Drewiske játékjogáért.

A Boston megszerezte Jaromír Jágrt, a Dallas cserébe megkapta Lane MacDermidetCody Payne-t és egy feltételes második
körös választást.

Garrett Stafford érkezett Edmontonba, a fővárosba pedig Dane Byers.

A Columbus Blue Jackets kétéves szerződést kötött Mark Letestuval 5 millió dollárért.

Michal Handzus érkezett Chicagóba egy 2013-as negyedik körös san josé-i választásért cserébe.

A bajnok elhozta Buffalóból Robyn Regehrt egy 2014-es és egy 2015-ös második körös draftjogért.

Jay Bouwmeester, a vasember St. Louisba költözött Calgaryból Mark Cundari és a Reto Berra kettősért, valamint egy feltételes első körös választásért.

A Chicago megszerezte Kirill Gotovect és Maxime Sauvet, előbbiért Philippe Paradist Tampába, utóbbiért Rob Flicket küldte Bostonba.

A San Josénak Scott Hannan egy hetedik körös picket ért, amit a Nashville zsebelt be.

Az Edmonton Floridából igazolta Jerred Smithson egy negyedik körös választásért.

Jussi Jokinen is megért a Pittsburghnek egy hetedik körös választást, amivel a Carolina gazdagodott.

Az ottawai Ben Bishop Tampába költözött Cory Conacherért és egy negyedik körös draftjogért.

Steve Mason kapus Columbusból Philadelphiaba ment Michael Leightonért és egy 2015-ös harmadik körös választásért. (Apró megjegyzés a csere mellé: a Flyers a pletykák szerint a szezon után élne az „emergency buyout”-tal és kivásárolná Ilja Brizgalovot kilencéves szerződéséből.)

A Columbus megszerezte Marian Gaborikot a NY Rangerstől a Derek Dorsett, John Moore, Derick Brassard hármasért és egy hatodik körös draftjogért.

A Buffalo a kapitányától Jason Pominvilletől és egy 2014-es negyedik körös jogtól is megvált cserébe érkezett a Minnesotatól Matt Hackett, Johan Larsson egy idei első- és egy jövő évi második körös húzás.

A Columbus Blake Comeaut is behúzta a Calgaryból egy ötödik körös választásért.

A phoenixi Raffi Torres megért a San Josénak egy idei harmadik körös választást.

A coloradói Ryan O’Byrne Torontóba költözött egy jövő évi negyedik körös draftcéduláért.

Ismét összeáll Bostonban a Zdeno Chara, Wade Redden páros, utóbbiért St. Louisba ment egy feltételes hetedik körös pick.

Matthew Lombardi érkezett Anaheimbe, Phonixbe pedig Brandon McMillan távozott ellenértékként.

Steve Sullivan New Jerseyben a Phoenix pedig egy hetedik körös választást kapott.

A Minnesota megszerezte Jeff Deslauriers kapust a Kacsáktól egy később meghatározott értékért.

Martin Erat és Michael Latta a fővárosba költözött, a Nashville pedig megkapta Filip Forsberget.

Patrick Killeen is Columbusban kötött ki Pittsburghből szintén egy később meghatározott értékért.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk