Zlín–Plzen döntő Csehországban

 

Az alapszakaszt megnyerő és a harmadik helyen végző csapat játssza a cseh bajnoki döntőt.

Kedden a PSG Zlín úgy lépett jégre hazai pályán az Ocelári Trinec ellen, hogy győzelme esetén bejut a döntőbe. Nem történt meg, hiába vezettek a hazaiak, a rutinos Radek Bonk vezényletével 6-1-re nyertek a vendégek. Csütörtökön Trinecben rendezték a hatodik mérkőzést, ahol már a 25. másodpercben megszerezték a vezetést a vendégek, előnyüket pedig végig meg tudták tartania zlíniek, így 2005 után újra bejutottak a bajnoki döntőbe.

A másik ágon viszont véget értek a küzdelmek, a Skoda Plzen otthon nyert a Slavia Prahával szemben, így cseh extraligás története során először jutott be a bajnoki döntőbe. Legutóbb plzeni csapat 1992-ben jutott fináléba, amikor még csehszlovák liga létezett, de cseh bajnoki címet még sosem szerzett.

Első kör
Kladno (7.)–Pardubice (10.) 3-2
2-1 3-2 1-3 2-3 1-0
Ceské Budejovice (8.)–Vítkovice (9.) 2-3
3-0 0-4 2-1 1-5 2-3
Negyeddöntők
Zlín (1.)–Vítkovice (9.) 4-2
3-1 2-1 3-4 4-5 4-0 1-0
Slavia Praha (2.)–Kladno (7.) 4-1
4-0 3-1 0-1 5-1 4-0
Plzen (3.)–Litvínov (6.) 4-3
0-1 2-1 0-3 4-3 1-2 5-2 4-3
Trinec (4.)–Sparta Praha (5.) 4-3
4-0 3-4 4-3 4-5 6-3 1-3 5-0
Elődöntők
Zlín (1.)–Trinec (4.) 4-2
3-1 2-6 4-3 2-1 1-6 4-3
Slavia Praha (2.)–Plzen (3.) 2-4
3-0 0-1 2-4 3-2 4-5 2-4
Döntő
Zlín (1.)–Plzen (3.) 0-0
04. 09 04. 10 04. 13 04. 14 04. 17 04. 19 04. 21

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk