A KAC Bécsben nullázta le a Capitalst

 

4-0-ra nyert a Vienna otthonában, így már 3-0-ra vezet az EBEL-döntőben a Klagenfurt.

A meccs felére már el is dőlt a meccs, pedig az első gól csak az első harmad hajrájában esett. A 29. percben azonban már ki is alakult a végeredmény, ekkor a 7000 néző túlnyomó többségének bánatára már 0-4 állt a táblán.

René Swette, a Klagenfurt kapusa emberfeletti teljesítményt nyújt a döntőben. A három eddigi mérkőzést végigvédte, 103 lövésből 102-t megfogott, tehát 99% feletti hatékonysággal véd a Vienna Capitals ellen az EBEL-döntőben. Rotterék több mint 3 óra játékidő alatt egy gólt tudtak ütni.

Negyeddöntők
Vienna Capitals (1.)–Orlí Znojmo (7.) 4-1
6-3 3-1 3-4 H 7-0 4-0
EHC Linz (2.)–Villacher SV (6.) 4-3
2-4 3-2 5-0 3-2 2-3 1-6 4-3
Klagenfurter AC (3.)–Graz 99ers (5.) 4-1
2-1 1-5 5-1 3-0 5-2
Medvescak Zagreb (4.)–Red Bull Salzburg (8.) 2-4
3-2 3-4 H 2-5 5-2 4-5 H 2-3 H
Elődöntők
Vienna Capitals (1.)–Red Bull Salzburg (8.) 4-2
6-2 1-3 1-3 2-1 4-1 03. 24
EHC Linz (2.)–Klagenfurter AC (3.) 2-4
3-1 2-3 4-1 2-4 2-3 03. 24
Döntő
Vienna Capitals (1.)–Klagenfurter AC (3.) 0-3
0-1 1-2 H 0-4 04. 05 04. 07 04. 09 04. 12

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
OG 04:10 CZEUSA 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 RUSFIN 
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
U18   MACAVS 
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
U20   G99VAS 
U20   MACAVS 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
Partnerünk