Már 2-0-ra vezet a KAC

 

Bécs után hazai pályán is behúzta a meccset a Klagenfurt, így gyorsan jelentős előnyre tett szert az EBEL-döntő.

A finálé eddig a védekezésről szól, a KAC 3 lőtt góllal vezet 2-0-ra, mert a Vienna Capitals két meccs alatt csak egy lőtt gólra volt képes. Kedden Bécsben az a tét a hazaiaknak, hogy reális esélyt tartsanak maguknál a fordításra. A csapatok között minimális a különbség, a második meccsen csak a hosszabbításban dőlt el a csata.

Negyeddöntők
Vienna Capitals (1.)–Orlí Znojmo (7.) 4-1
6-3 3-1 3-4 H 7-0 4-0
EHC Linz (2.)–Villacher SV (6.) 4-3
2-4 3-2 5-0 3-2 2-3 1-6 4-3
Klagenfurter AC (3.)–Graz 99ers (5.) 4-1
2-1 1-5 5-1 3-0 5-2
Medvescak Zagreb (4.)–Red Bull Salzburg (8.) 2-4
3-2 3-4 H 2-5 5-2 4-5 H 2-3 H
Elődöntők
Vienna Capitals (1.)–Red Bull Salzburg (8.) 4-2
6-2 1-3 1-3 2-1 4-1 03. 24
EHC Linz (2.)–Klagenfurter AC (3.) 2-4
3-1 2-3 4-1 2-4 2-3 03. 24
Döntő
Vienna Capitals (1.)–Klagenfurter AC (3.) 0-2
0-1 1-2 H 04. 02 04. 05 04. 07 04. 09 04. 12

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk