Kvapil mesterhármasával döntős a Dinamo

   

A moszkvai kék-fehérek közel kerültek a címvédéshez.

Hétfőn a nyugati főcsoportdöntő hatodik mérkőzésén az első húsz percben nem esett gól. A második harmadban viszont a cseh Marek Kvapil két gólt is lőtt, előbb Ilja Jezsov kapuját megkerülve, három perccel később pedig egy kijátszott akció után talált be. Később Jevgenyij Artyuhin szépített, de Ilja Gorohov visszaállította a kétgólos differenciát. A záró játékrészben Kvapil egy kiugrás után megszerezte harmadik gólját, hat perccel a vége előtt Kaszutyin lekorcsolyázott, az üres kapuba Szergej Konykov talált be, ezzel beállítva az 5-1-es végeredményt. Győzelmével a Dinamo 4-2-es összesítéssel jutott be a Gagarin Kupa döntőjébe, ahol vagy az Ak Barsz, vagy a Traktor vár rá.

Dinamo (3.)

5-1 (0-0, 3-1, 2-0)

SZKA (1.)

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 7596 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 25:04 Kvapil Petruzalek
2-0 28:02 Kvapil Szojin Petruzalek
2-1 34:13 Artyuhin Fjorodov
3-1 36:38 PP Gorohov Kokarjev Cvetkov
4-1 48:32 Kvapil Petruzalek Szojin
5-1 55:10 ENG Konykov
20 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 10
Jerjomenko Kapusok Jezsov

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 2-4
2-3 2-4 2-4 5-2 2-1 1-5
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)–Traktor (3.) 3-2
2-1 3-1 0-1 6-5 1-2 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
Dinamo Moszkva (NY 3.)–?
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk