Nagy-Britannia 40 fős keretet hirdetett

 

Újabb világbajnoki ellenfelünk hirdetett bő keretet a napokban. Tony Hand szövetségi kapitány elmondta, sok új arc van a keretben, ami egyrészt az ő lehetőségeit bővíti, másrészt a brit jégkorong erejét mutatja, és nem csak az első, hanem a másodosztályban is. A 40 játékosból ugyanis több mint tízen nem is az első-, hanem a másodosztályban játszanak. A keretben egyelőre 4 kapus, 12 hátvéd és 24 csatár található, a 22 fős szűk keretet az elutazás előtt hirdetik ki. Az első változás mindazonáltal már a kihirdetést követő napon megtörtént, a még tartó szezonra és a lehetséges sérülésekre való tekintettel, a kapitány 41 fősre növelte a keretet, behívta Shaun Thompsont, a másodosztályban játszó Bracknell Bees csatárát, így már 12-en kerettagok az alacsonyabb ligából.

A bő keret

Kapusok:
Ben Bowns (1991)
Steven Lyle (1979)
Stephen Murphy (1981)
Geoff Woolhouse (1985)

Hátvédek:
Luke Boothroyd (1987)
Russ Cowley (1983)
James Griffin (1993)
Leigh Jamieson (1985)
Stephen Lee (1990)
Danny Meyers (1983)
Ben Morgan (1987)
Ben O’Connor (1988)
David Phillips (1987)
Kevin Phillips (1986)
Mark Richardson (1986)
Jonathan Weaver (1977)

Csatárok:
Ben Campbell (1987)
Adam Carr (1984)
David Clarke (1981)
Ben Davies (1991)
Matthew Davies (1990)
Robert Dowd (1988)
Tom Duggan (1990)
Robert Farmer (1991)
Mark Garside (1989)
Joe Greener (1987)
Matthew Haywood (1990)
Jason Hewitt (1983)
Phil Hill (1982)
Robert Lachowicz (1990)
Matthew Myers (1984)
Aaron Nell (1989)
Gregory Owen (1981)
Craig Peacock (1988)
Jonathan Phillips (1982)
Colin Shields (1980)
Ashley Tait (1975)
Mark Thomas (1983)
Shaun Thompson (1987)
Matthew Towe (1988)
Gregory Wood (1987)

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk