Nagy-Britannia 40 fős keretet hirdetett

 

Újabb világbajnoki ellenfelünk hirdetett bő keretet a napokban. Tony Hand szövetségi kapitány elmondta, sok új arc van a keretben, ami egyrészt az ő lehetőségeit bővíti, másrészt a brit jégkorong erejét mutatja, és nem csak az első, hanem a másodosztályban is. A 40 játékosból ugyanis több mint tízen nem is az első-, hanem a másodosztályban játszanak. A keretben egyelőre 4 kapus, 12 hátvéd és 24 csatár található, a 22 fős szűk keretet az elutazás előtt hirdetik ki. Az első változás mindazonáltal már a kihirdetést követő napon megtörtént, a még tartó szezonra és a lehetséges sérülésekre való tekintettel, a kapitány 41 fősre növelte a keretet, behívta Shaun Thompsont, a másodosztályban játszó Bracknell Bees csatárát, így már 12-en kerettagok az alacsonyabb ligából.

A bő keret

Kapusok:
Ben Bowns (1991)
Steven Lyle (1979)
Stephen Murphy (1981)
Geoff Woolhouse (1985)

Hátvédek:
Luke Boothroyd (1987)
Russ Cowley (1983)
James Griffin (1993)
Leigh Jamieson (1985)
Stephen Lee (1990)
Danny Meyers (1983)
Ben Morgan (1987)
Ben O’Connor (1988)
David Phillips (1987)
Kevin Phillips (1986)
Mark Richardson (1986)
Jonathan Weaver (1977)

Csatárok:
Ben Campbell (1987)
Adam Carr (1984)
David Clarke (1981)
Ben Davies (1991)
Matthew Davies (1990)
Robert Dowd (1988)
Tom Duggan (1990)
Robert Farmer (1991)
Mark Garside (1989)
Joe Greener (1987)
Matthew Haywood (1990)
Jason Hewitt (1983)
Phil Hill (1982)
Robert Lachowicz (1990)
Matthew Myers (1984)
Aaron Nell (1989)
Gregory Owen (1981)
Craig Peacock (1988)
Jonathan Phillips (1982)
Colin Shields (1980)
Ashley Tait (1975)
Mark Thomas (1983)
Shaun Thompson (1987)
Matthew Towe (1988)
Gregory Wood (1987)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0ÉLŐ
U18 18:40 VASMIS ÉLŐ
EBEL 19:15 MZAAVS 2-2ÉLŐ
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk