Nagy-Britannia 40 fős keretet hirdetett

 

Újabb világbajnoki ellenfelünk hirdetett bő keretet a napokban. Tony Hand szövetségi kapitány elmondta, sok új arc van a keretben, ami egyrészt az ő lehetőségeit bővíti, másrészt a brit jégkorong erejét mutatja, és nem csak az első, hanem a másodosztályban is. A 40 játékosból ugyanis több mint tízen nem is az első-, hanem a másodosztályban játszanak. A keretben egyelőre 4 kapus, 12 hátvéd és 24 csatár található, a 22 fős szűk keretet az elutazás előtt hirdetik ki. Az első változás mindazonáltal már a kihirdetést követő napon megtörtént, a még tartó szezonra és a lehetséges sérülésekre való tekintettel, a kapitány 41 fősre növelte a keretet, behívta Shaun Thompsont, a másodosztályban játszó Bracknell Bees csatárát, így már 12-en kerettagok az alacsonyabb ligából.

A bő keret

Kapusok:
Ben Bowns (1991)
Steven Lyle (1979)
Stephen Murphy (1981)
Geoff Woolhouse (1985)

Hátvédek:
Luke Boothroyd (1987)
Russ Cowley (1983)
James Griffin (1993)
Leigh Jamieson (1985)
Stephen Lee (1990)
Danny Meyers (1983)
Ben Morgan (1987)
Ben O’Connor (1988)
David Phillips (1987)
Kevin Phillips (1986)
Mark Richardson (1986)
Jonathan Weaver (1977)

Csatárok:
Ben Campbell (1987)
Adam Carr (1984)
David Clarke (1981)
Ben Davies (1991)
Matthew Davies (1990)
Robert Dowd (1988)
Tom Duggan (1990)
Robert Farmer (1991)
Mark Garside (1989)
Joe Greener (1987)
Matthew Haywood (1990)
Jason Hewitt (1983)
Phil Hill (1982)
Robert Lachowicz (1990)
Matthew Myers (1984)
Aaron Nell (1989)
Gregory Owen (1981)
Craig Peacock (1988)
Jonathan Phillips (1982)
Colin Shields (1980)
Ashley Tait (1975)
Mark Thomas (1983)
Shaun Thompson (1987)
Matthew Towe (1988)
Gregory Wood (1987)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk