Gólzáporos mérkőzésen nyert az Ak Barsz

   

Parádés mérkőzést játszott egymással a kétszeres KHL-bajnok Ak Barsz és a főcsoportgyőztes Traktor.

Már a harmadik percben megszerezte a vezetést az összesítésbeli egyenlítésért küzdő Traktor Valerij Nyicsuskin révén, majd Makszim Jakucenya kettőre növelte a hazaiak előnyét. Alekszej Morozov az első harmad végén szépített, Gyenyisz Kuljas egyenlített, Artyom Lukojanov pedig megszerezte a vezetést az Ak Barsznak. Ezek után viszont hármat lőttek a cseljabinszkiek, ők is fordítottak, sőt, két góllal is vezettek. Az 56. percben viszont kétszer betaláltak a kazanyiak, így hosszabbításra mentették a mérkőzést. Sokáig úgy tűnt, a ráadás első húsz percében nem esik gól, ám a 17. percben Danyisz Zaripov szerezte meg a győztes gólt az Ak Barsz számára, így vasárnap hazai jégen tovább is juthatnak a kazanyiak.

Traktor (3.)

5-6 (2-1, 2-2, 1-2, 0-1)

Ak Barsz (1.)

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:57 Nyicsuskin Nyesztyerov
2-0 15:51 Jakucenya Vaszilcsenko Kontiola
2-1 18:43 PP Morozov
2-2 24:36 Kuljas
2-3 26:12 Lukojanov Golubjev Kuljas
3-3 36:52 PP Bulis Quint Rjabikin
4-3 39:03 PP Bulis Kuznyecov Csisztov
5-3 49:38 Kontiola Jakucenya
5-4 55:08 Morozov Medvegyev
5-5 55:36 Darzins Tyerescsenko
5-6 76:50 Zaripov  Medvegyev
39 Kapura lövések száma 30
4 Kiállításpercek 8
Garnett Kapusok Barulin

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-3
2-3 2-4 2-4 5-2 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)– Traktor (3.) 3-1
2-1 3-1 0-1 6-5 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk