Gólzáporos mérkőzésen nyert az Ak Barsz

   

Parádés mérkőzést játszott egymással a kétszeres KHL-bajnok Ak Barsz és a főcsoportgyőztes Traktor.

Már a harmadik percben megszerezte a vezetést az összesítésbeli egyenlítésért küzdő Traktor Valerij Nyicsuskin révén, majd Makszim Jakucenya kettőre növelte a hazaiak előnyét. Alekszej Morozov az első harmad végén szépített, Gyenyisz Kuljas egyenlített, Artyom Lukojanov pedig megszerezte a vezetést az Ak Barsznak. Ezek után viszont hármat lőttek a cseljabinszkiek, ők is fordítottak, sőt, két góllal is vezettek. Az 56. percben viszont kétszer betaláltak a kazanyiak, így hosszabbításra mentették a mérkőzést. Sokáig úgy tűnt, a ráadás első húsz percében nem esik gól, ám a 17. percben Danyisz Zaripov szerezte meg a győztes gólt az Ak Barsz számára, így vasárnap hazai jégen tovább is juthatnak a kazanyiak.

Traktor (3.)

5-6 (2-1, 2-2, 1-2, 0-1)

Ak Barsz (1.)

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:57 Nyicsuskin Nyesztyerov
2-0 15:51 Jakucenya Vaszilcsenko Kontiola
2-1 18:43 PP Morozov
2-2 24:36 Kuljas
2-3 26:12 Lukojanov Golubjev Kuljas
3-3 36:52 PP Bulis Quint Rjabikin
4-3 39:03 PP Bulis Kuznyecov Csisztov
5-3 49:38 Kontiola Jakucenya
5-4 55:08 Morozov Medvegyev
5-5 55:36 Darzins Tyerescsenko
5-6 76:50 Zaripov  Medvegyev
39 Kapura lövések száma 30
4 Kiállításpercek 8
Garnett Kapusok Barulin

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-3
2-3 2-4 2-4 5-2 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)– Traktor (3.) 3-1
2-1 3-1 0-1 6-5 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC INFO
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk