Gretzky 92. gólja egy szezonban

Március 28. Anno.

1922 ? A döntő ötödik meccsén a Toronto Babe Dye négy góljával legyőzi a Vancouvert és megszerzi a bajnok címet. St. Pats?Millionaires 5-1

1950 ? A Toronto elleni elődöntő első mérkőzésén Gordie Howe koponyatörést és agyrázkódást szenved a Ted Kennedyvel való ütközés következtében. Maple Leafs?Red Wings 5-0

1967 ? Gordie Howe 1396. mérkőzésén egy gólpasszt ad, ezzel elsőként éri el az 1500 pontos álomhatárt. Blackhawks?Red Wings 7-2

1973 ? Jacques Plante utolsó, 434. mérkőzését nyeri az NHL-ben. Rangers?Bruins 3-6

1975 ? Zsinórban 37 elvesztett idegenbeli mérkőzés után a washingtoni Nelson Pyatt kétszer talál be a záró harmadban az Oakland ellen, ezzel a fővárosiak első NHL-es évükben, első és szezonbeli egyetlen idegenbeli győzelmüket aratják. Seals?Capitals 3-5

1982 ? Wayne Gretzky szezonbeli 92. gólját lövi, ami máig NHL-csúcs. Kings?Oilers 2-6

1982 ? Új NHL-rekordot felállítva már a 24. másodpercben két góllal vezet az Edmonton Mark Messier és Dave Lumley góljával. Kings?Oilers 2-6

1982 ? A hartfordi Blaine Stoughton karrierje során második alkalommal éri el az 50 gólos határt. Whalers?North Stars 2-5

1987 ? A Calgary játékosa, Joe Mullen értékesíti a megítélt büntetőlövést, ám a bírók annulálják a találatot, mert Mullen ütője a megengedettnél jobban meg volt hajlítva. Kings?Flames 3-4

1990 ? Rick Vaive után Gary Leema a Toronto történetének második játékosa, aki 50 gólt szerez egy szezonban. Maple Leafs?Islanders 3-6

1991 ? A Calgary játékosa, Al MacInnis négy pontot (1+3) szerez és a liga történetének negyedik hátvédje lesz, aki 100 pontot szerez egy szezonban. Flames?Oilers 4-4

1998 ? Ray Scapinello után Gerard Gauthier a második vonalbíró, aki 2000 mérkőzésen lép jégre. Canadiens?Lightning 8-2

Születésnaposok ? Nyikita Nyesztyerov, Keith Tkachuk, Jeff Beukeboom, Erik Rasmussen, Logan Couture