Szépített a Traktor és az SZKA

 

A mindeddig győzelem nélkül álló csapatok tudtak nyerni a főcsoportdöntőkben.

A Traktor és az Ak Barsz párharca továbbra is a fegyelmezett védekezésről szól, ezt jól mutatja az a tény, hogy a második hosszabbítás végén, azaz a 99. percben esett csak gól a negyedik mérkőzésen, Anton Glinkin szerezte a Traktor győztes gólját, így összesítésben 2-1-re vezet az Ak Barsz.

A nyugati főcsoportdöntő több gólt hozott. Hiába játszhatott négy percig emberelőnyben az SZKA az első harmadban, mégis Marek Kvapil góljával a Dinamo szerzett vezetést. A második játékrészben kétgólosra növelték előnyüket a moszkvaiak, ám a 33. percben megváltozott a játék képe. Kevin Dallman emberelőnyös góljával szépítettek a szentpéterváriak, két perccel később Mihail Varnakov egyenlített, majd a harmad végén már vezetett az SZKA. A folytatásban is csak a szentpéterváriak lőttek gólt, az ötödik találat után Alekszandr Jerjomenko leviharzott, helyettese, Alekszandr Saricsenkov pedig nem kapott gólt, viszont Teemu Ramstedt betalált az üres kapuba. Az SZKA a győzelmével kiharcolta az ötödik mérkőzést, amit szombaton rendeznek.

Traktor (3.)

1-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 1-0)

Ak Barsz (1.)

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 98:59 Glinkin
48 Kapura lövések száma 39
4 Kiállításpercek 6
Garnett Kapusok Barulin

 

Dinamo (3.)

2-6 (1-0, 1-3, 0-3)

SZKA (1.)

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 8113 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:19 Kvapil Petruzalek Gorovikov
2-0 23:47 PP Cvetkov Kokarjev
2-1 32:25 PP Dallman Thoresen Alekszandrov
2-2 34:27 Varnakov Kucserjavenko
2-3 37:25 Artyuhin Dallman Fjodorov
2-4 45:09 Dallman Makarov Kucserjavenko
2-5 46:33 Vorobjov Martensson
2-6 59:49 ENG Ramstedt
23 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 4
Jerjomenko
48:03-tól Saricsenkov
Kapusok Jezsov

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-3
2-3 2-4 2-4 5-2 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)– Traktor (3.) 2-1
2-1 3-1 0-1 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk