A Fribourg-Gottéron a továbbjutás küszöbén

 

Andrej Bikovéknak egy győzelem szükséges a döntőbe jutáshoz.

Az NLA elődöntőinek mindkét párharcban lejátszották az első négy mérkőzést. Az alapszakaszt megnyerő Fribourg-Gottéron egyetlen győzelemre áll a továbbjutástól, már kedden elintézhette volna söpréssel a ZSC Lionst, ám a zürichiek nyerni tudtak, bár történt egy súlyos sérülés ezen a találkozón. A másik ágon két-két hazai győzelem született ezidáig, így az SC Bern–EV Zug párharcban még legalább két mérkőzést jászanak.

Negyeddöntők
Fribourg-Gottéron (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
4-2 4-1 3-2 4-5 1-3 3-4 6-1
SC Bern (2.)–Genéve-Servette (7.) 4-3
4-0 2-5 5-6 1-2 2-1 4-3 4-1
EV Zug (3.)–HC Lugano (6.) 4-3
2-1 1-2 2-3 4-3 5-3 1-2 4-1
Zürich Lions (4.)–HC Davos (5.) 4-3
2-3 5-3 0-3 2-3 5-1 3-2 2-0
Elődöntők
 Fribourg-Gottéron (1.)–Zürich Lions (4.) 3-1
3-2 2-1 5-4 2-5 03. 28 03. 30 04. 01
 SC Bern (2.)–EV Zug (3.) 2-2
4-3 2-8 3-2 2-5 03. 28 03. 30 04. 01
Döntő
04. 04 04. 06 04. 09 04. 11 04. 13 04. 16 04. 18

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-1ÉLŐ
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk