A Fribourg-Gottéron a továbbjutás küszöbén

 

Andrej Bikovéknak egy győzelem szükséges a döntőbe jutáshoz.

Az NLA elődöntőinek mindkét párharcban lejátszották az első négy mérkőzést. Az alapszakaszt megnyerő Fribourg-Gottéron egyetlen győzelemre áll a továbbjutástól, már kedden elintézhette volna söpréssel a ZSC Lionst, ám a zürichiek nyerni tudtak, bár történt egy súlyos sérülés ezen a találkozón. A másik ágon két-két hazai győzelem született ezidáig, így az SC Bern–EV Zug párharcban még legalább két mérkőzést jászanak.

Negyeddöntők
Fribourg-Gottéron (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
4-2 4-1 3-2 4-5 1-3 3-4 6-1
SC Bern (2.)–Genéve-Servette (7.) 4-3
4-0 2-5 5-6 1-2 2-1 4-3 4-1
EV Zug (3.)–HC Lugano (6.) 4-3
2-1 1-2 2-3 4-3 5-3 1-2 4-1
Zürich Lions (4.)–HC Davos (5.) 4-3
2-3 5-3 0-3 2-3 5-1 3-2 2-0
Elődöntők
 Fribourg-Gottéron (1.)–Zürich Lions (4.) 3-1
3-2 2-1 5-4 2-5 03. 28 03. 30 04. 01
 SC Bern (2.)–EV Zug (3.) 2-2
4-3 2-8 3-2 2-5 03. 28 03. 30 04. 01
Döntő
04. 04 04. 06 04. 09 04. 11 04. 13 04. 16 04. 18

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk