Megvan a juniordöntő időpontja

 

Megvan az utolsó még be nem fejezett utánpótlás-bajnoki döntő következő időpontja: vasárnap 18:30-kor folytatódik a magyar juniorbajnokság fináléja. Az UTE-Vasas fogadja a 3 győzelemig tartó sorozatban 2-1-es előnyben lévő Fehérvárt a Megyeri úton. Az előző budapesti meccs nagyszerű hangulatban zajlott, jó játékot és fővárosi sikert hozott.

Az utánpótlás-bajnokságok rájátszása:

U20, elődöntők
Fehérvár (1.)–MTK-FTC (4.) 2-0
10-0 7-1
Debrecen (2.)–UTE-Vasas (3.) 0-2
1-2 1-5
U20, döntő
Fehérvár (1.)–UTE-Vasas (3.) 2-1
1-0 B 1-3 2-1 03.31.

 

U18, elődöntők
Fehérvár (1.)–Miskolc (5.) 3-0
7-2 12-1 18-2
MAC (2.)–UTE-Vasas (4.) 3-0
4-2 3-2 5-1
U18, döntő
Fehérvár (1.)MAC (2.) 3-0
2-1 B 2-0 6-1

 

U16, elődöntők
MAC (1.)–Csíkszereda (4.) 3-0
8-1 6-2 8-1
UTE-Vasas (2.)–Fehérvár (3.) 1-3
3-4 4-6 8-2 1-2
U16, döntő
MAC (1.)–Fehérvár (3.) 3-2
0-1 B 9-2 3-0 1-2 5-2

 

U14, elődöntők
Fehérvár (1.)–UTE (3.) 2-0
11-0 3-0
Csíkszereda (2.)–MAC (4.) 2-1
3-4 H 6-3 2-1
U14, döntő
Fehérvár (1.)–Csíkszereda (2.) 3-1
3-2 1-2 14-2 3-2

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk