Kétgólos hátrányból fordított a Dinamo

   

Hősies csatában gyűrte le a címvédő moszkvai csapat a főcsoportgyőztes SZKA-t.

Kedden a Dinamo az SZKA-t fogadta a főcsoportdöntő harmadik mérkőzésén. Az első két harmadban a szentpéterváiak domináltak, 40 perc után vezettek is két góllal. A záró húsz percben viszont felpörögtek a moszkvaiak is, a harmad 16. másodpercében Dominik Granák szépített, a 49. percben pedig egy videobíróval megvizsgált góllal Alekszej Cvetkov egyenlített. Úgy tűnt, hosszabbítás következik, ám hét másodperccel a rendes játékidő vége előtt Konsztantyin Kaszjancsuk belőtte a győztes gólt, a csapatkapitány Jurij Babenko pedig betalált az üres kapuba nem sokkal később. A csapatok szerdán is találkoznak, akár tovább is juthat a Dinamo söpréssel.

Dinamo (3.)

4-2 (0-0, 0-2, 4-0)

SZKA (1.)

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 7896 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 28:02 Tyihonov Martensson Thoresen
0-2 33:50 Martensson Dallman Tyihonov
1-2 40:16 Granák Gorovikov Kvapil
2-2 48:43 Cvetkov Kokarjev
3-2 59:53 Kaszjancsuk Mironov
4-2 59:59 ENG Babenko Szojin
23 Kapura lövések száma 29
6 Kiállításpercek 4
Jerjomenko Kapusok Jezsov

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 4-0
7-4 4-1 4-0 4-2
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-4
0-3 2-1 2-3 1-2 0-2
Nyugati-főcsoport, döntő
   SZKA (1.)–Dinamo Moszkva (3.) 0-3
2-3 2-4 2-4 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 4-3
2-3 0-2 3-0 5-3 4-3 3-4 4-3
Avangard (2.)–Traktor (3.) 1-4
0-5 0-3 0-3 3-1 0-4
Keleti-főcsoport, döntő
 Ak Barsz (1.)– Traktor (3.) 2-0
2-1 3-1 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk